Zadzwoń: 796725720

SKUP AUT/SAMOCHODÓW WRZEŚNIA

Jesteś właścicielem starego samochodu z Wrześni, którego nie udaje Ci się sprzedać na wolnym rynku? Wszystko, co musisz zrobić to wybrać nasz skup aut i odzyskać za swój samochód od 300 do 100 000 zł, nawet w ciągu jednego tylko dnia.

Od wielu lat skup samochodów oferując swoim Klientom wysoki poziom bezpieczeństwa. Wystawiamy umowy kupna-sprzedaży, wręczamy gotówkę do ręki, a i zajmujemy się także złomowaniem pojazdów, przekazując stosowne potwierdzenia. Zajmując się skupowaniem pojazdów, oferujemy bardzo szeroki zakres usług, przyjmując między innymi:

 • auta dostawcze, ciężarowe oraz poleasingowe,
 • samochody osobowe, także z zamontowaną kratką,
 • pojazdy powypadkowe lub poważnie uszkodzone,
 • samochody niesprawne lub bez prawa do rejestracji,
 • auta nieubezpieczone, bez przeglądu lub niezarejestrowane.
 • Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Skorzystaj ze skupu samochodowego i nie trać czasu na szykowanie auta

  Współpraca z nami oszczędza Twój czas oraz pieniądze. Nie musisz szykować auta do sprzedaży, wystawiać ogłoszeń i tracić czasu na odbieranie telefonów czy na spotkania z potencjalnymi kupującymi. Skupujemy auta na miejscu, bezpośrednio u Klienta, dojeżdżając do Wrześni zaledwie w 50 minut. Nasz pracownik sprawnie wyceni auto na podstawie jego wartości rynkowej i zaproponuje cenę, która na pewno pozytywnie Cię zaskoczy.

  Jakie marki aut skupujemy?

  Firma MS Auto Car zajmuje się kupowaniem aut wszystkich popularnych producentów. Skupiamy się na popularnych modelach dostępnych w Polsce i Europie, ale oferujemy również skup rzadkich modeli aut. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami jeśli chcą Państwo sprzedać takie samochody jak m.in.:

  Alfa Romeo, Aston Martin, Abarth, Ariel, Audi, Bentley, Barabus, Brilliance, BMW, Bugatti, Buick, Chevrolet, Cadillac, Caterham, Chrysler, Citroën, Daewoo, Daimler, DeLorean, Dodge, Dacia, Fiat, Ferrari, Ford, GAZ, Honda, Holden, Hyundai, Infinity, Jeep, Jaguar, Kia, Koenigsegg, Land Rover, Lancia, Lincoln, Lotus, Lamborghini, Łada, Mazda, Maserati, McLaren, MG, Moskwicz, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Pagani, Proton, Porsche, Renault, Rolls-Royce, Rover, Škoda, Saab, Smart, SsangYong, Suzuki, Seat, Talbot, Toyota, Volkswagen, Vauxhall, Volvo.

  Września

  Miasto: Września
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: wrzesiński
  Gmina: gmina miejsko-wiejska
  Powierzchnia: 12,73 km2
  Populacja: 29 855
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 62-300
  Tablice rejestracyjne: PWR

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *
   Twój email *
   Numer telefonu
   Marka auta *
   Model auta *
   Rok produkcji *
   Przebieg *
   Silnik *
   Uszkodzony *
   Dodatkowe informacje
   Zdjęcia * możesz dodać kilka zdjęć