Zadzwoń: 796725720

Kolejne miasto które dołącza do obsługiwanych przez firmę Ms auto car z zakresu skup aut Żnin oraz Pomoc Drogowa Wielkopolska. Nasza firma zajmuje się skupem samochodów używanych za gotówkę. To my możemy zaoferować Państwu atrakcyjną kwotę za używane auto oraz odkupimy je na korzystnych warunkach dla obu stron. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku motoryzacji możemy pochwalić się licznymi transakcjami oraz zadowoleniem klientów. Kwota jaką możemy zaoferować w skupie aut zależna jest od stanu technicznego oraz wizualnego. Skup samochodów Żnin oferuje odkup każdego auta niezależnie od stanu, lecz oczywiste jest to że im lepszy stan tym większa kwota. Dla nas nie ma problemu gdy auto nie ma OC czy też Badania technicznego, nasza Pomoc drogowa działa 24h i jesteśmy przygotowani na odbiór auta w każdy dzień.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Kolejnym plusem skupu aut Żnin są formalności które my przygotowywujemy oraz dostarczamy do Państwa. Wszystkie dokumenty potrzebne do wyrejestrowania samochodu dostają Państwo na miejscu a prócz tego wypowiadamy Polisy OC/AC dzięki czemu otrzymują państwo zwrot składek ubezpieczeniowych. Nasza firma działa tylko w sposób legalny oraz uczciwy, każda transakcja traktowana jest indywidualnie a naszym celem jest powrót klienta do ms auto car. Dzięki bardzo dobrej kadrze pracowniczej działamy szybko i skutecznie co przekłada się na nasze działanie. Jeżeli posiadasz na sprzedaż samochód a nie masz pojęcia jak się za to zabrać lub zależy ci na szybkiej gotówce to skup aut Żnin pomoże ci w tym. Nie trać czasu na pokazywanie samochodu nietrafionym klientom którzy każde auto traktują jako kolejne w oglądających. Zaoszczędź również gotówkę którą stracisz na wystawienia auta do Internetu i przyszykowanie go do sprzedaży. My odkupimy od Ciebie ten pojazd. Zadzwoń do naszej firmy, porozmawiaj z naszym pracownikiem a za kilka godzin przelicz gotówkę i podpisz umowę. Zapraszamy do Kontaktu.

Pomoc Drogowa Wielkopolska to kolejna usługa którą świadczymy dla Państwa. To właśnie w dziedzinie motoryzacji jesteśmy liderami na rynku pod względem skup aut oraz najtańsze holowanie. My stawiamy na bezpieczeństwo oraz profesjonalizm, to właśnie u nas można to otrzymać. W sytuacji holowania samochodu najważniejszym celem jest dla nas Klient i jego auto. Dzięki kierowcą którzy pracują w firmie MS AUTO CAR właśnie to państwu zapewniamy. Każdy samochód niezależnie od wartości jest traktowany i zabezpieczany jest tak samo. Dzięki długoletniemu doświadczeniu żaden zderzak czy też plastik nie będzie uszkodzony a Państwo zostaną bezpiecznie dostarczeni pod wskazany adres. Jeżeli twój samochód uległ awarii lub też miałeś wypadek, skontaktuj się z nami a my się wszystkim zajmiemy.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *