Zadzwoń: 796725720

Skup aut w jednym z największych miast Wielkopolski. Ms Auto Car również w Kaliszu prowadzi swoje usługi z zakresu Pomocy Drogowej oraz Skupu Samochodów. To właśnie dzięki Państwu zainteresowaniu naszą firmą oraz popytu sprzedaży samochodów używanych otworzyliśmy się na miasto Kalisz. MS AUTO CAR skupuje samochody w każdym stanie, zaczynając od zadbanych, dobrze utrzymanych bez wkładu finansowego jak i te w gorszym stanie technicznym, wizualnym czy też bez aktualnych opłat. Głównym celem naszej firmy jest profesjonalizm oraz rzetelność cenimy sobie nasz jak i Państwa czas. Staramy się aby wszystkie transakcje były wykonywane na najwyższym poziomie z naszej strony, dlatego więc na umówione spotkanie przyjeżdżamy punktualnie oraz z kompletem potrzebnych dokumentów. Długoletnie doświadczenie przekonuje klientów do naszej firmy ponieważ wszystkie zawierane transakcje są w pełni legalne.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Problem sprzedaży aut w Kaliszu?

Staramy się aby każda transakcja była przeprowadzona w sposób należyty a samochód wyceniony indywidualnie. Jeżeli cenią sobie Państwo czas, profesjonalizm i rzetelność to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gotówka za samochód wypłacana jest na miejscu, sporządzamy wszystkie potrzebne formalności do wyrejestrowania pojazdu czy też zwrotu polisy OC/AC a oględziny auta są zupełnie darmowe. Zapraszamy do Kontaktu naszej firmy.

MS AUTO CAR wychodzi do Państwa z pomocną ręką i daje możliwość odkupu auta na dogodnych warunkach w naszej firmie. Skup aut odkupi samochód bez względu na stan, wystarczy kontakt z nami a nasz specjalista wyceni Państwa samochód, po oględzinach auta dokonywana jest transakcja i sporządzanie odpowiednich dokumentów. Staramy się zaoszczędzić Państwa jak i nasz czas. Zapraszamy do kontaktu naszej firmy. Dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcie *