Zadzwoń: 796725720

SKUP SAMOCHODÓW SWARZĘDZ

Czy chcesz przekonać się o tym, że skup aut może być najlepszym miejscem do sprzedaży pojazdu, za którego to będziesz mógł odzyskać od 300 do nawet i 100 tysięcy złotych? Działając między innymi na terenie Swarzędza, do którego dojeżdżamy w zaledwie 40 minut, jesteśmy w stanie zaoferować konkurencyjne warunki skupowania samochodów z każdego rocznika. Za samochody młodsze niż 15 lat możemy zaoferować atrakcyjne pieniądze, zgodne z ich wartością rynkową, a przy pojazdach starszych zajmujemy się ich złomowaniem.

Prowadzimy nowoczesny skup pojazdów każdego rodzaju:

 • auta powypadkowe, uszkodzone, nienadające się do jazdy, zaniedbane,
 • samochody osobowe, również z kratką, każdej marki,
 • auta poleasingowe,
  pojazdy ciężarowe oraz terenowe.
 • Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Nowoczesny skup samochodów ekspresowo zrealizuje swoje usługi

  Zajmujemy się skupowaniem aut niezależnie od tego, czy mają one ważne polisy ubezpieczeniowe, posiadają przegląd techniczny lub czy w ogóle są zarejestrowane. Ekspresowy odkup pojazdów na terenie Swarzędza zamyka się na krótkiej rozmowie z naszym pracownikiem, oględzinach auta na miejscu, ustalenia i wynegocjowania ceny, a następnie wystawienia umowy i odebrania auta.

  Skupując pojazdy, zawsze dbamy o bezpieczeństwo Klientów, a i umożliwiamy szybkie odzyskanie z nich pieniędzy, gdyż ustaloną wartość samochodu wypłacamy na miejscu podczas wizyty, bezpośrednio do rąk sprzedającego.

  Jakie auta skupujemy?

  W szerokiej gamie samochodów skupowanych przez naszą firmę, znalazły się wszystkie popularne w Europie marki, w tym m.in. pojazdy takich producentów jak:

  Audi, Alfa Romeo, Aston Martin, Abarth, Ariel, BMW, Brilliance, Bugatti, Bentley, Barabus, Buick, Chevrolet, Chrysler, Cadillac, Caterham, Citroën, Daewoo, Dacia, Dodge, Daimler, DeLorean, Ford, Fiat, Ferrari, GAZ, Hyundai, Honda, Holden, Infinity, Jeep, Jaguar, Kia, Koenigsegg, Lancia, Land Rover, Lamborghini, Lincoln, Lotus, Łada, Mercedes, Mazda, MG, Maserati, McLaren, Moskwicz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Pagani, Proton, Renault, Rover, Rolls-Royce, Škoda, Seat, Suzuki, Saab, Smart, SsangYong, Toyota, Talbot, Volkswagen, Volvo, Vauxhall,

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Swarzędz

  Miasto: Swarzędz
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: poznański
  Gmina: Swarzędz gmina miejsko-wiejska
  Aglomeracja: poznańska
  Powierzchnia: 9 km2
  Populacja: 30 950
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 62-020
  Tablice rejestracyjne: PZ, POZ

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *