Zadzwoń: 796725720

SKUP SAMOCHODÓW LUBOŃ

Zapraszamy do naszego nowoczesnego i bardzo bezpiecznego skupu pojazdów, który świadczy swoje usługi między innymi na terenie Lubonia. Oferujemy możliwość odkupienia pojazdów nie starszych niż 15 lat, za które zawsze oferujemy atrakcyjne ceny, a starsze pojazdy złomujemy.

Nasza oferta to skup samochodów takich jak:

 • auta osobowe, osobowe poleasingowe oraz wyposażone w kratkę,
 • samochody dostawcze i ciężarowe,
 • pojazdy terenowe.
 • Skupujemy samochody zarówno w idealnym stanie technicznym, jak i uszkodzone czy nawet nienadające się do jazdy lub powypadkowe. Oferujemy również atrakcyjne ceny, realizując skup aut bez prawa do rejestracji, bez przeglądu czy ważnego OC. Klienci, wybierając nasz skupu pojazdów, mogą liczyć na ceny od 300 zł do nawet 100 000 zł, zależnie od wieku oraz stanu technicznego samochodu, a do tego na umowę kupna-sprzedaży lub zaświadczenie o złomowaniu.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Sprzedaż auta może być prostsza niż Ci się wydaje

  Myślisz, że sprzedaż samochodu będzie długo trwałym procesem? Nic bardziej mylnego. Nasz skup samochodów to tylko kilka prostych kroków:

 • kontakt z firmą w celu umówienia spotkania,
 • na miejscu pracownik dokonuje oględzin auta i jego wyceny,
 • negocjacja warunków,
 • wystawienie umowy kupna-sprzedaży,
 • zabranie auta i przekazanie gotówki do ręki.
 • Przekonaj się już dzisiaj, że z naszym skupem aut zapomnisz o problemach związanych z samodzielną sprzedażą auta. Nie musisz szykować auta do sprzedaży, wydawać pieniędzy na ogłoszenia i tracić czasu na telefony.

  Sprawdź jakie marki samochodów kupujemy

  Skup MS Auto Car oferuje skup wszystkich popularnych marek i modeli dostępnych w naszym kraju. Prowadzimy również skup innych aut dostępnych na terenie Unii Europejskiej w tym m.in.:

  A: Alfa Romeo, Audi, Abarth, Ariel, Aston Martin.
  B: BMW, Bentley, Bugatti, Brilliance, Buick, Barabus.
  C: Citroën, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Caterham.
  D: Dacia, Daewoo, Dodge, Daimler, DeLorean.
  F: Fiat, Ford, Ferrari.
  G: GAZ,
  H: Honda, Hyundai, Holden.
  I: Infinity.
  J: Jeep, Jaguar.
  K: Kia, Koenigsegg.
  L: Lancia, Land Rover, Lotus, Lamborghini, Lincoln.
  Ł: Łada.
  M: Mercedes, Mazda, MG, Maserati, Moskwicz, McLaren.
  N: Nissan.
  O: Opel.
  P: Peugeot, Porsche, Proton, Pagani.
  R: Renault, Rover, Rolls-Royce.
  S: Seat, Škoda, Saab, Smart, Suzuki, SsangYong.
  T: Toyota, Talbot.
  V: Volkswagen, Volvo, Vauxhall.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Luboń

  Miasto: Luboń
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: poznański
  Gmina: gmina miejska
  Aglomeracja: poznańska
  Powierzchnia: 13,51 km2
  Populacja: 31 196
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 62-030
  Tablice rejestracyjne: PZ, POZ

  Skup samochodów w Luboniu
  Jak mogę sprzedać swój samochód? Kto może być nim zainteresowany i kiedy? To są dwa ważne pytania. Każdy, kto kiedykolwiek próbował sprzedać własny samochód osobowy wie, że znalezienie prostego sposobu na sprzedaż używanego samochodu za dobrą cenę może być stresującym i czasochłonnym zadaniem. Porównywanie najlepszych sposobów sprzedaży może być również bardzo trudne. Ostatecznie najlepsze miejsce na sprzedaż samochodu będzie zależeć od Twoich priorytetów. Istnieje wiele różnych typów kupujących auta. Chcesz szybką i łatwą sprzedaż gotówkową? Nie masz czas na znalezienie prywatnego kupca? Zachęcamy do skorzystania z możliwości sprzedaży auta w skupie samochodów w Luboniu.
  Skup aut w Lubniu odkupi Twoje auto
  Sprzedając używany pojazd, będziesz musiał wziąć pod uwagę wiele rzeczy. Ale nie martw się, znamy się na wszystkich sposobach sprzedaży samochodów i wiemy, jaka droga będzie dla Ciebie najlepsza. Jeśli próbujesz sprzedać swój pojazd, ale jeszcze nie zdecydowałeś, jak transakcja może wyglądać możesz rozważyć oddanie samochodu do skupu aut i otrzymanie bardzo zadowalającej kwoty. Sprzedawanie samochodu w naszym skupie aut może być łatwą opcją, zwłaszcza jeśli jesteś w pobliżu.

  Musisz jednak upewnić się, że znalazłeś właściwy skup. Nasza firma posiada ogromne doświadczenie na rynku, dzięki czemu zawsze możesz oczekiwać najwyższej jakości obsługi. Skup aut osobowych skupuje samochody wszystkich marek.

  Uzyskanie świetnej oferty na pojazd często może być trudne, dlatego wycenimy Twój pojazd na podstawie jego stanu i aktualnej wartości rynkowej. Kupiliśmy setki samochodów i mamy ponad oddziały w całej Polsce. Dzięki naszej usłudze i uproszczonym formalnościom możemy zapłacić natychmiast w gotówce czy przelewem bankowym. MS Auto Car stała się szybko ulubioną firmą skupującą samochody w całym kraju. Zwłaszcza dla tych, którzy chcą szybko i bezproblemowo sprzedać swój samochód.

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *