Zadzwoń: 796725720

Skup aut na terenie miasta Pleszew rozwinął się dynamicznie. Ms auto car może pochwalić się licznym dokonaniami transakcji w tych rejonach wielkopolski. Największym naszym atutem jest rzetelność i uczciwość o czym przekonali się mieszkańcy miast w Wielkopolsce i nie tylko. Oferujemy naszym klientom Skup samochodów za Gotówkę oraz Pomoc Drogowa. Działamy 24h/7 co umożliwia nam przybycie do Państwa o każdej porze. Dzięki naszym autolaweta możemy odbierać od Państwa samochody w każdym stanie technicznym, bez przeglądu, ubezpieczenia czy też po prostu nie zarejestrowane jak i te zadbane, najbardziej wyselekcjonowane egzemplarze. Staramy się zrozumieć każdego właściciela pojazdu, w który wsadzał jakiś budżet finansowy oraz sentymentalny. My również do motoryzacji działamy z pasji i zainteresowań, co pozwala nam pomagać innym w skupie aut. Jeżeli samochód znajduję się na terenie miasta Pleszew lub okolicy i chcą Państwo abyśmy go odkupili, wystarczy do nas zadzwonić lub napisać.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Dlaczego warto nam sprzedać samochód?

Na Polskim rynku jest wiele firm zajmujących się skupem aut lecz nas wyróżnia profesjonalizm oraz rzetelność i indywidualność. W naszej branży dużo rzeczy wpływa na to jakie opinie otrzymujemy i my z cała pewnością możemy pochwalić się pozytywnymi. Przede wszystkim cenimy sobie profesjonalizm z jakim podchodzimy do sytuacji. Spotkanie umówione potwierdzamy wcześniej telefonicznie i jesteśmy punktualni. Załatwiamy wszystkie formalności potrzebne do wyrejestrowania auta. Pomagamy w uzyskaniu informacji dotyczących sprzedaży auta, załatwieniu formalności oraz polisy oc. Wycena Państwa samochodu jest zupełnie darmowa. MS AUTO CAR otwiera się na miasto Pleszew i chce nawiązać z Państwem współprace tak więc zapraszamy do kontaktu z Nami.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup aut Pleszew

Jesteś z Pleszewa, bądź z okolic? Mamy dla Ciebie dobrą informację! Nasz skup samochodów, który obecny jest już w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce oferuje także usługi dla mieszkańców Pleszewa. Skupujemy samochody w każdym stanie. Zarówno kilkunastoletnie modele pojazdów, które mogą mieć już lata świetności za sobą, jak i młodsze pojazdy. Znamy się na motoryzacji oraz pojazdach osobowych, dzięki czemu możesz nam zaufać. Oferujemy szereg świadczeń, które według nas są niezbędne jeśli chodzi o sprzedaż pojazdu:
oględziny przeprowadzone przez doświadczonego pracownika,
bezpłatna wycena,
możliwość sprzedaży dowolnego pojazdu, w dowolnym stanie technicznym,
wypowiedzenie obecnej polisy OC/AC oraz zwrot środków,
przerejestrowanie auta
Znamy się na wszystkich formalnościach, o jakie trzeba zadbać sprzedając swój samochód. Posiadamy kompleksowe doświadczenie w tym co robimy, dzięki czemu bez problemów znajdziesz u nas sposób na sprzedaż auta. Jeszcze w ten sam dzień, gdyż bardzo często po wypełnieniu przez klienta formularza dostępnego na stronie i krótkiej rozmowie telefonicznej przyjeżdżamy od razu!

Szybka sprzedaż samochodu w Pleszewie

Nasz skup samochodów Pleszew jest więc dla Ciebie jedynym szybkim i całkowicie komfortowym sposobem na sprzedaż własnego samochodu. Znamy się na motoryzacji jak nikt inny, dlatego jesteśmy w stanie zawsze zaoferować konkurencyjną wartość auta, gotówkę do ręki i załatwienie wszystkich niezbędnych formalności przy sprzedaży.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *