Zadzwoń: 796725720

Jako MS Auto Car jesteśmy firmą skupującą samochody i kupujemy samochody za gotówkę! Skupujemy samochody używane od osób prywatnych i firm, sprawne i w dobrym stanie technicznym i wizualnym. Oferujemy atrakcyjne ceny i szybkość transakcji. Pomogliśmy już ponad 200 kierowcom w szybkim sprzedaniu samochodu! Kupujemy używane samochody, oferujemy gotówkę od razu po transakcji. Mamy łatwy i szybki proces zakupu samochodów. Wystarczy, że wypełnisz formularz dostępny na naszej stronie internetowej, dostarczając dokumenty, a my zajmiemy się resztą!

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Wybierz nasz skup aut Osieczna

Nabywcy i sprzedający samochody mają dziś trudności ze znalezieniem dokładnie takiego samochodu, jakiego potrzebują, bądź miejsca, gdzie mogą skutecznie i szybko sprzedać swój samochód. Jesteśmy w stanie zaoszczędzić czas, pieniądze i ułatwić zakup i sprzedaż samochodu. Nasza firma jest liderem na rynku samochodów używanych. Kupujemy i sprzedajemy samochody od prywatnych sprzedawców. Nasze ceny są rynkowe, a nasza obsługa jest szybka i bezproblemowa. Samochody kupujemy za gotówkę na miejscu wskazanym przez klienta.
Ofertę na Twój pojazd możemy przesłać w około kilkadziesiąt minut po przesłaniu zapytania przez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Mamy wieloletnie doświadczenie w kupnie i sprzedaży pojazdów, a także zaawansowaną technologię, aby dokładnie wiedzieć, ile dany pojazd jest wart w dowolnym czasie i miejscu. Najlepszym sposobem, abyśmy mogli to udowodnić, jest wypróbowanie naszych usług!

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *