Zadzwoń: 796725720

Skup aut Słupca oraz Pomoc Drogowa oferuje Państwu swoje usługi. Jesteśmy długoletnią firmą która zajmuje się skupem samochodów używanych za gotówkę. Nasza firma odkupuje auta w każdym stanie technicznym jak i wizualnym. Każda transakcja traktowana jest indywidualnie z pełnym profesjonalizmem. To właśnie firmie MS AUTO CAR zaufały tysiące ludzi którym bardzo dziękujemy oraz współpracujemy dalej. Mamy bardzo duży wachlarz możliwości w naszym skupie aut, zaczynając od samochodów osobowych, prywatnych czy też firmowych. Dużym atutem naszej firmy jest to że gotówka za samochód wypłacana jest od ręki a wszystkie formalności załatwiamy na miejscu. Prócz tego wypowiadamy polisy OC/AC za które państwo dostają zwrot poniesionych kosztów.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Głównym atutem skup aut słupca jest wygoda oraz szybkość. Przede wszystkim nie Tracisz czasu na pokazywanie samochodu nietrafionym klientom, a najważniejsze nie ponosisz żadnych kosztów. Nasza wycena oraz dojazd jest zupełnie darmowy. Dzięki naszej wyspecjalizowanej Pomocy Drogowej Poznań nie problem nam odebrać samochód uszkodzony czy też bez aktualnych opłat. Kolejną usługą w firmie MS AUTO CAR jest Pomoc Drogowa która dzielnie pomaga w usterkach samochodów na drogach. Nasza autolaweta czynna jest 24H/7dni w Tygodniu. Profesjonalizm to nas głownie wyróżnia na tle konkurencji. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu Telefonicznego.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup aut Słupca

Nasze wieloletnie doświadczenie oraz pasja do motoryzacji pozwala nam się rozwijać, stale poszerzając miasta, w których jesteśmy obecni. Oferujemy skup samochodów osobowych dla mieszkańców Słupcy i okolic. Jeśli przymierzasz się do sprzedaży własnego samochodu, a nie masz czasu przejść przez ten proces samodzielnie, wystawiając ogłoszenie na portalach i negocjować z potencjalnymi klientami wybierz naszą firmę! Jesteśmy skuteczni, z powodzeniem zajmujemy się skupem samochodów osobowych w każdym stanie technicznym. Gwarantujemy bezproblemowe podejście oraz dopełnienie wszystkich formalności, co u nas jest standardem przy każdej transakcji!

Skupujemy samochody w Słupcy

Posiadając ogromne doświadczenie oraz wiedzę, nasi pracownicy odpowiadają na wszystkie zapytania ze strony klientów. Rozpoczęliśmy naszą działalność w stolicy Wielkopolski – Poznaniu. Teraz jesteśmy obecni w kilkudziesięciu miejscowościach, dzięki czemu możesz skontaktować się z nami i liczyć na sprzedaż samochodu jeszcze w ten sam dzień. Do każdego klienta podchodzimy w indywidualny sposób, dzięki czemu możesz bez problemów sprzedać swój pojazd za uczciwą cenę. Skupujemy samochody osobowe powyżej rocznika 2000, dlatego jeśli jesteś właścicielem takiego pojazdu i nosisz się z zamiarem jego sprzedaży wybierz nasz skup aut Słupca. Nasza duża wiedza z zakresu funkcjonowania pojazdów pozwala przeprowadzić na miejscu bezpłatne oględziny, które dalej będą podstawą do rozmawiania o cenie. Gwarantujemy najbardziej satysfakcjonujące stawki na rynku!

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *