Zadzwoń: 796725720

SKUP SAMOCHODÓW POBIEDZISKA

Męczy Cię to, że za nic nie możesz sprzedać swojego auta na wolnym rynku? Po co tracić czas i pieniądze, skoro możesz wybrać nasz skup pojazdów i odzyskać od 300 do nawet 100 000 zł za niepotrzebne Ci już auto? Działamy między innymi na terenie Pobiedzisk, gdzie po kontakcie z naszym pracownikiem możemy dotrzeć nawet w 40 minut. W skupie samochodowym przyjmujemy praktycznie każdy pojazd, a do tego na własną rękę odbieramy auta z miejsc wskazanych przez Klientów. Możesz wybrać nasz skup aut, jeśli masz na sprzedaż:

 • samochód osobowy każdej marki, także z kratką,
 • byłe auta poleasingowe,
 • samochody dostawcze oraz ciężarowe,
 • auta bez OC, przeglądu, rejestracji, powypadkowe, niesprawne lub uszkodzone.
 • Jeśli Twoje auto ma mniej niż 15 lat, możesz mieć pewność tego, że skup samochodów zaproponuje bardzo atrakcyjną wycenę. Właścicielom starszych aut w Pobiedziskach oferujemy pomoc przy ich złomowaniu, wystawiając zaświadczenia do wydziału komunikacji.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Każda transakcja kończy się wystawieniem umowy kupna-sprzedaży

  W skupie aut każdy Klient otrzymuje pełną umowę kupna-sprzedaży, a cały proces może zakończyć się na jednej wizycie pracownika, który dokona oględzin i wyceny, a po zaakceptowaniu oferty wystawi umowę i zabierze pojazd. Uczciwość, sprawność działania, profesjonalizm oraz wszechstronność to cechy naszego skupu pojazdów, które stanowią najistotniejsze, choć nie jedyne, zalety naszej oferty.

  Jakie marki samochodów skupujemy?

  Nasz skup aut kupuje niemal szystkie dostępne na naszym rynku marki pojazdów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług szczególnie posiadaczy aut następujących producentów:

  A: Alfa Romeo, Abarth, Ariel, Aston Martin, Audi,
  B: Bentley, BMW, Barabus, Brilliance, Bugatti, Buick,
  C: Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Citroën,
  D: Dacia, Daewoo, Daimler, DeLorean, Dodge,
  F: Ferrari, Fiat, Ford,
  G: GAZ,
  H: Holden, Hyundai, Honda,
  I: Infinity,
  J: Jaguar, Jeep,
  K: Kia, Koenigsegg,
  L: Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lincoln, Lotus,
  Ł: Łada,
  M: Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes, MG, Moskwicz,
  N: Nissan,
  O: Opel,
  P: Pagani, Peugeot, Porsche, Proton,
  R: Renault, Rolls-Royce, Rover,
  S: Saab, Seat, Škoda, Smart, SsangYong, Suzuki,
  T: Talbot, Toyota,
  V: Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

  Pobiedziska

  Miasto: Pobiedziska
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: poznański
  Gmina: gmina miejsko-wiejska
  Aglomeracja: poznańska
  Powierzchnia: 8,96 km2
  Populacja: 9 123
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 62-010
  Tablice rejestracyjne: PZ, POZ

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Skup aut w Pobiedziskach
  Spędzanie więcej czasu na naprawach niż z rodziną i pracą, zbyt duże wydatki na części i usługi, czy przeprowadzka i powiększenie rodziny to powody dla których warto zastanowić się nad wymianą swojego starego modelu auta na nowy.Wymień swój stary samochód na nowy, pozbywając się swojego auta w naszym skupie. Sprzedaż samochodu może być bardzo długim i nudnym procesem dla kogoś, kto ma mniej czasu na wykonanie tego zadania. Nie musisz się już martwić, gdyż nasz skup samochodów osobowych jest na miejscu gotowy zaproponować Tobie najlepsze warunki. Wystarczy zadzwonić do naszego salonu i zapytać jak to działa. Zaplanujemy Twoją wizytę w naszym skupie, abyś mógł odwiedzić naszą firmę w celu sprzedaży starego samochodu. Nasz skup aut w Pobiedziskach może również dojechać pod wskazany przez Ciebie adres. Proces przebiega gładko i w krótkim czasie będziesz miał nowy samochód lub gotówkę na swój wymarzony pojazd.

  Zalety skupu aut w Pobiedziskach
  Oferujemy najlepsze pieniądze za stary samochód nie tylko w Pobiedziskach, ale w całym kraju. MS Auto Car to właściwe miejsce, aby uzyskać najlepszą gotówkę na używany samochód. Mamy specjalistów, którzy są dobrze wyszkoleni i doświadczeni w branży, dzięki czemu możesz mieć pewność co do wartości samochodu. Oferujemy również wycenę bez zobowiązań. Jeśli posiadasz odpowiednią dokumentację możemy zapewnić gotówkę lub zrealizować przelew za Twój samochód w ciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu. Proces sprzedaży samochodu w naszym skupie aut jest niezwykle łatwy i przyjazny dla użytkownika. Będąc w branży od dłuższego czasu, bardzo dobrze rozumiemy Twoje wymagania i jesteśmy przygotowani, aby je spełnić. Nasz zespół bardzo ciężko pracuje, aby zapewnić Tobie najlepsze usługi. Skupiamy się na uproszczeniu procesu transakcji. Chcemy, abyś był w pełni zadowolony z transakcji sprzedaży swojego auta. Sprzedawanie samochodu jest bardzo proste. Ze skupem samochodów MS Auto Car możesz bez stresu sprzedać swój używany pojazd w najlepszej cenie. Już dziś zostań jednym z setek naszych zadowolonych klientów. Wypełnij krótki formularz dotyczący twojego samochodu online i otrzymaj w ciągu zaledwie kilkunastu minut pierwszą wycenę Twojego samochodu.

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *