Zadzwoń: 796725720

SKUP AUT/SAMOCHODÓW JAROCIN

Jaki pojazd możesz sprzedać w naszym skupie?

Organizując skup samochodów nowych i używanych przyjęliśmy zasadę, że nie dbamy o stan techniczny pojazdu, którego nasz potencjalny klient chce się pozbyć, dlatego kupujemy wszystkie stare i nowe auta skorodowane, połamane, rozbite, gotowe do jazdy i te, które się nie ruszają. Jakie marki nas interesują? Kupujemy samochody wszystkich marek powyżej rocznika 2001 r. Jak sprzedać samochód w naszej firmie? Otóż zadanie to jest bardzo łatwe! Całą sprzedaż można podzielić na wstępną ocenę stanu pojazdu, którą wykonujemy po wypełnieniu przez klienta odpowiedniego formularza dostępnego na naszej stronie internetowej, który zawiera główne dane techniczne pojazdu, istnieje również możliwość dodania zdjęć samochodu. Zazwyczaj po wypełnieniu formularza kontaktowego kontaktujemy się już w parę godzin! Przyjazd pracownika po kontakcie z zakupem u klienta jest drugim krokiem. Naszym zadaniem będzie dokładna wycena wartości auta w czasie rzeczywistym. Ostatnim krokiem jest podpisanie umowy sprzedaży. Jjeśli zgodzisz się z ceną podaną przez naszego eksperta, zostaje zawarta odpowiednia umowa, a Ty otrzymasz gotówkę, bądź przelew na konto! Jeżeli potrzebujesz dobrej firmy zajmującej się skupem samochodów, zapraszamy do kontaktu! Niezależnie od tego czy masz pojazdu gotowy do sprzedaży, czy też auto, które wymaga jeszcze poprawke, nasz pracownik uda się pod wskazany przez Ciebie adres, gdzie dokona bezpłatnej wyceny pojazdu. Po tym zaproponujemy odkupienie auta w najlepszych cenach na rynku.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Dojedziemy do Ciebie w ekspresowym tempie

Dlaczego akurat nasz skup aut?

Znalezienie kupca, który kupi od Ciebie samochód, jest często bardzo trudnym zadaniem. Często mamy trudności ze znalezieniem odpowiedniej osoby, która kupi nasz pojazd na naszych warunkach. Jeśli masz uszkodzony samochód, z pewnością trudno ci będzie go sprzedać. Właśnie dlatego skupy samochodów stają się coraz bardziej popularne wśród różnych kierowców. Jeśli chcesz szybko i łatwo sprzedać swój pojazd, zapraszamy do skorzystania z usług skupu samochodów! Nasze usługi świadczymy na terenie całego województwa, gdzie od kilku lat skupujemy Wasze samochody. Jesteśmy bezkonkurencyjni w tej dziedzinie, posiadając wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednią wiedzę w tym temacie. Z nami uzyskasz najwyższą cenę za swój samochód w całym województwie! Sprzedaż pojazdu w naszych punktach sprzedaży jest bardzo łatwa i to nie tylko dlatego, że oferujemy najwyższe ceny. Jeśli chcesz szybko sprzedać swój pojazd, musisz skorzystać z usług skupu samochodów dla własnej wygody. Możesz odsprzedać swój samochód tego samego dnia. To bardzo szybka transakcja, która nie wymaga od Ciebie dużego wkładu. Jeśli więc nie masz czasu na zajęcie się sprzedażą pojazdu, dobrze trafiłeś. Warto zaznaczyć, że nasze zakupy przyjmują wszystkie pojazdy!

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta, a my wycenimy je za darmo!


  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Zalety naszego skupu aut

  Jak wspominaliśmy, nasz skup samochodów przyjmuje pojazdy uszkodzone, całkowicie zepsute lub powypadkowe. Trudno będzie samemu znaleźć kupca na te pojazdy i na pewno bardzo dobrze o tym wiesz. Jednak u nas możesz się ich pozbyć za bardzo uczciwe pieniądze. Skupujemy również samochody wszystkich marek. Jedyną ważną dla nas rzeczą jest to, czy samochód nadaje się do dalszego użytkowania.

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *