Zadzwoń: 796725720

SKUP SAMOCHODÓW ŚRODA WIELKOPOLSKA

Choć bardzo się starasz, to nie możesz sprzedać swojego starego samochodu na wolnym rynku? Wybierając nasz skup aut możesz liczyć na atrakcyjne warunki finansowe i odzyskanie od 300 zł do nawet 100 000 zł w dosłownie kilka godzin, pełną umowę kupna-sprzedaży oraz pewność, że w przyszłości sprzedaż auta nie przyniesie żadnych negatywnych konsekwencji.

Nasz skup pojazdów znajduje się w stolicy Wielkopolski, ale świadczymy swoje usługi także w Środzie Wielkopolskiej, docierając do naszych Klientów już w 70 minut po telefonie. Tak, wystarczy tylko jeden telefon, aby umówić się z pracownikiem skupu pojazdów i rozpocząć procedurę sprzedaży. Szybkie oględziny fachowca pozwolą od razu ustalić faktyczną wartość auta. Zaakceptowanie warunków kończy się wystawieniem umowy, wypłaceniem gotówki do ręki i zabraniem samochodu na własny koszt.

Skupujemy auta każdej marki
Przyjmujemy pojazdy praktycznie każdego rodzaju i wszystkich marek dostępnych na rynku. W przypadku skupowania samochodu starszego niż 15 lat, możemy zaoferować jego złomowanie, wystawiając dokumenty niezbędne do wyrejestrowania auta. Szeroka oferta kierowana do mieszkańców Środy Wielkopolskiej, to między innymi szybki i atrakcyjny odkup pojazdów, takich jak:

 • osobowe, w tym także poleasingowe i z kratką,
 • pojazdów ciężarowych,
 • samochodów dostawczych w każdym stanie,
 • aut terenowych.
 • Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Jakich producentów modele skupujemy?

  Dla nas nie ma znaczenia to, czy auto jest sprawne i może poruszać się po drogach, czy też jest uszkodzone albo po wypadku, nie posiada polisy OC, przeglądu lub rejestracji.

  MS Auto Car jest elastyczną firmą oferujacą skup wszystkich popularnych na polskim i europejskim rynku samochodów. Jeśli jesteś właścicielem pojazdu jednej z poniższych marek, z pewnością zaproponujemy Ci najlepszą cenę zakupu:

  Alfa Romeo, Abarth, Ariel, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Barabus, Brilliance, Bugatti, Buick, Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daimler, DeLorean, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, GAZ, Holden, Honda, Hyundai, Infinity, Jaguar, Jeep, Kia, Koenigsegg, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lincoln, Lotus, Łada, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes, MG, Moskwicz, Nissan, Opel, Pagani, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, SsangYong, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

  Środa Wielkopolska

  Miasto: Środa Wielkopolska
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: średzki
  Gmina: gmina miejsko-wiejska
  Powierzchnia: 17,98 km2
  Populacja: 22 818
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 63-000
  Tablice rejestracyjne: PSR

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *