Zadzwoń: 796725720

Dzięki szybkiemu rozwojowi firmy MS AUTO CAR dociera do klientów z poza granic Poznania. W Lesznie oferujemy SKUP AUT za gotówkę oraz Pomoc Drogową. Nie tajemnicą jest to że ważnym elementem naszego życia jest czas, dlatego my go nie marnujemy i działamy w pełni profesjonalnie. Dzięki doświadczeniu jakie zebraliśmy na przełomie kilku lat możemy Państwu zaoferować skup samochodów w każdym stanie technicznym oraz wizualnym. Skupujemy auta w stanie bardzo dobrym bez wkładu finansowego jak i zarówno te do napraw mechanicznych, blacharskich czy też bez aktualnych opłat.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Cena auta zależna jest od stanu samochodu, to nasz pracownik który będzie dokonywał oględzin zaproponuje Państwu Kwotę którą możemy wypłacić na miejscu i dokonać wszystkich potrzebnych formalności. Ważnym plusem firmy MS auto car jest to że wypowiadamy polisy OC/AC za które państwo dostają zwrot, przez co zwiększamy kwotę za samochód. Jeżeli zależy Ci na szybkim sprzedaniu samochodu na dogodnych warunkach bez żadnych haczyków skontaktuj się z nami.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup aut Leszno

Na rynku pojawiło się mnóstwo firm, które działają dla klientów, skupując ich samochody osobowe. Nasza firma MS Auto Car istnieje od kilku lat, z miesiąca na miesiąc poszerzając obszar działań. Prowadzimy skup aut Leszno oraz w okolicach, dzięki czemu bez przeszkód możesz sprzedać swój samochód osobowy na korzystnych warunkach. Spośród najważniejszych zalet, z jakimi możesz się liczyć wybierając nasz skup znajdziesz takie jak:
bezproblemowa i rzetelna wycena,
dojazd pod wskazany adres,
możliwość skupu samochodu osobowego, który jest niesprawny,
możliwość sprzedaży auta dowolnej marki i modelu
Te i więcej zalet doskonale opisują zakres naszej działalności. Jeśli jesteś z Leszna i poszukujesz sprawdzonych sposobów na sprzedaż swojego pojazdu to trafiłeś pod odpowiedni adres. Zajmujemy się skupem samochodów od wielu lat, a nasi pracownicy charakteryzują się bardzo dużym doświadczeniem i znajomością rynku motoryzacyjnego. Posiadamy kompleksową wiedzę z zakresu sprzedaży i kupna samochodów, dzięki czemu możemy zaproponować bezproblemową transakcję.

Skup samochodów, na jaki czekałeś

Nasz obszar działania systematycznie się powiększa. Z tego względu, iż zauważamy coraz większe zainteresowanie szybką i bezproblemową sprzedażą samochodów przez naszych klientów. Nie mogło więc nas zabraknąć na terenie Leszna, gdzie także od dłuższego czasu oferujemy możliwość skupu auta za gotówkę. Nasz skup samochodów Leszno to odpowiedź na bardzo duże zainteresowanie na rynku i potrzeby klientów, którzy chcą przejść ten proces całkowicie bezproblemowo.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcie *