Zadzwoń: 796725720

Nowy Tomyśl to kolejne miasto do którego dojeżdżamy i obsługujemy. Prowadzony przez naszą firmę skup aut cieszy się dużym zainteresowaniem w tym rejonie wielkopolski. Każda transakcja jest traktowana indywidualnie dzięki czemu nasza firma stawia na rzetelność oraz profesjonalizm aby czuli się państwo komfortowo w podejmowaniu decyzji. Po skontaktowaniu się z naszą firmą postaramy się wycenić Państwa samochód tak aby kwota była satysfakcjonująca dla obu stron. Odkupujemy samochody w każdym stanie, zarówno te zadbane dobrze utrzymane jak i do poprawek blacharsko-mechanicznych. Z naszej strony zapewniamy komfort oraz uczciwość, to my załatwiamy wszystkie formalności związane z transakcją. Jesteśmy liderem na rynku jeśli chodzi o sprzedaż czy też kupno samochodu. Jeżeli nie chcesz tracić czasu oraz pieniędzy na zbędne wystawianie ogłoszeń w Internecie to skontaktuj się z naszą firmą, a my odkupimy twój samochód.

Mieszkańcy Nowego Tomyśla i okolic mogą już dziś skontaktować się z naszą firmą w celu sprzedaży swojego samochodu! Oferujemy profesjonalne doradztwo, obsługę oraz skup samochodów osobowych w Nowym Tomyślu niezależnie od stanu technicznego. Nasza firma Ms Auto Car funkcjonuje na rynku od wielu lat, zatrudniając wykwalifikowanych pracowników, którzy obsługują klientów zainteresowanych sprzedażą pojazdów. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku, szybki czas realizacji każdego zlecenia oraz możliwość przyjazdu pod wskazany adres całkowicie za darmo. Jeśli zainteresował Cię skup samochodów w Nowym Tomyślu postaw na naszą firmę i przekonaj się, że transakcja sprzedaży samochodu może być bardzo prosta i przyjemna.
Skup aut Nowy Tomyśl – odkupimy każdy model samochodu!
Zajmujemy się skupem samochodów osobowych w dowolnym stanie technicznym. Działamy na terenie województwa Wielkopolskiego, jak i całego kraju. Dlatego jeśli zainteresował Cię skup aut Nowy Tomyśl skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, bądź telefonicznie pod numer wskazany niżej. Gwarantujemy najlepsze ceny na rynku oraz możliwość przeprowadzenia transakcji w parę chwil. Oferujemy skup aut Nowy Tomyśl w każdym stanie technicznym jak i wizualnym. Odkupujemy także samochody osobowe bez ważnych opłat czy badań technicznych. Wypowiadamy w imieniu klienta polisę ubezpieczeniową OC, a także dbamy o załatwienie wszystkich formalności. Wszystko organizujemy na miejscu podczas spotkania z klientem. Transakcja jest szybka, bezproblemowa i co najważniejsze satysfakcjonująca dla posiadaczy samochodów.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcia * możesz dodać kilka zdjęć