Zadzwoń: 796725720

SKUP SAMOCHODÓW MUROWANA GOŚLINA

Skup aut to możliwość sprzedania samochodu niezależnie od jego stanu technicznego, a więc nawet samochodów powypadkowych, niesprawnych technicznie, bez ważnego przeglądu, polisy OC czy bez prawa do rejestracji. Oferujemy atrakcyjne kwoty od 200 do nawet 100 000 zł, za samochody nie starsze niż 15 lat. W przypadku skupowania pojazdów starszych złomujemy je i zawsze wręczamy Klientom stosowane zaświadczenie o zezłomowaniu.

Sprzedaż samochodu dzięki ofercie, którą przygotował nasz skup samochodów, może być prostsza, niż Ci się wydaje. Prowadzimy skup pojazdów każdego rodzaju:

 • pojazdy osobowe i osobowe z kratką,
 • samochody pochodzące z leasingu,
 • auta dostawcze i terenowe,
 • samochody ciężarowe.
 • Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Dojedziemy na miejsce i wycenimy samochód

  Na terenie Murowanej Gośliny możemy dojechać zaledwie w 50 minut, dokonać szybkiej wyceny samochodu i po dogadaniu się wystawić umowę kupna-sprzedaży, wręczając pieniądze do ręki i zabierając auto na własny koszt.

  Skupowanie aut ogranicza się jedynie do krótkiego kontaktu telefonicznego z naszymi pracownikiem. Korzystając z naszej oferty, można ekspresowo pozbyć się starego samochodu w Murowanej Goślinie, skorzystać z bezpiecznej opcji sprzedaży, nie martwić się szykowaniem auta i robieniem zdjęć, a do tego odzyskać za pojazd uczciwe pieniądze.

  Jakie marki samochodów skupujemy?

  W MS Auto Car prowadzimy skup prawie wszystkich samochodów popularnych producentów. Kupujemy zarówno popularne modele jak również te stanowiące rzadkość na naszym rynku. Oferujemy zakup m.in. takich aut jak:

  Audi, Alfa Romeo, Abarth, Ariel, Aston Martin, BMW, Bentley, Bugatti, Barabus, Brilliance, Buick, Chrysler, Cadillac, Chevrolet, Caterham, Citroën, Dacia, Daewoo, Dodge, Daimler, DeLorean, Fiat, Ford, Ferrari, GAZ, Honda, Hyundai, Holden, Infinity, Jaguar, Jeep, Kia, Koenigsegg, Lancia, Land Rover, Lamborghini, Lotus, Lincoln, Łada, Mercedes, Mazda, Maserati, McLaren, MG, Moskwicz, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Pagani, Proton, Renault, Rolls-Royce, Rover, Škoda, Seat, Smart, Saab, SsangYong, Suzuki, Toyota, Talbot, Volkswagen, Volvo, Vauxhall.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Murowana Goślina

  Miasto: Murowana Goślina
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: poznański
  Gmina: gmina miejsko-wiejska
  Powierzchnia: 7,15 km2
  Populacja: 10 435
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 62-095
  Tablice rejestracyjne: PZ, POZ

  Skup aut w Murowanej Goślinie w każdym stanie
  Uszkodzenie samochodu może być spowodowane brakiem opieki nad samochodem przez właściciela, wypadkiem na drodze lub ogólnym zużyciem. Możesz mieć drobne uszkodzenia, które wpływają na wartość Twojego samochodu, takie jak plamy na siedzeniach, drobne rysy na karoserii lub odpryski na przedniej szybie. Z drugiej strony, twój samochód może doznać poważnych uszkodzeń w wyniku kolizji, w wyniku której elementy konstrukcyjne lub mechaniczne samochodu zostały znacznie uszkodzone, co wpłynie bardziej na wartość. Niezależnie od tego, czy Twój samochód ma drobne czy poważne uszkodzenia, dokonamy niezobowiązującej wyceny w kilkanaście minut i odkupimy Twój samochód w mniej niż godzinę – zacznij od wpisania danych w poniższym formularzu kontaktowym i dodaj zdjęcia swojego pojazdu.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Sprzedaj swój uszkodzony samochód bez kłopotów
  Wycenę uszkodzonego samochodu możesz uzyskać w krótką chwilę wpisując wszystkie niezbędne dane u dołu strony. Wycenę wykonamy na podstawie stanu samochodu (w tym podanych przez Ciebie uszkodzeń) i aktualnej wartości rynkowej. Dzięki temu możesz wybrać dogodny czas na sprzedaż uszkodzonego samochodu w jednym z wielu naszych oddziałów działających na terenie całego kraju. Podczas wizyty nasi doświadczeni nabywcy pojazdów przeprowadzą kontrolę pojazdu, aby upewnić się, że dane, które podałeś w formularzu są dokładne. Jeśli wszystkie szkody zostały uwzględnione, możesz sprzedać samochód za cenę podaną i możesz otrzymać przelew w swoim banku tego samego dnia, bądź też możesz otrzymać pieniądze w gotówce. Uzyskanie świetnej oferty na pojazd często może być trudne, dlatego nasza firma MS Auto Car wyceni Twój pojazd na podstawie jego stanu i aktualnej wartości rynkowej. Jeśli chcesz szybko sprzedać samochód, możemy również zapewnić natychmiastową wycenę samochodu już dziś!

  Powody, dla których warto sprzedać samochód
  Chcesz kupić nowy samochód? To doskonały moment na sprzedaż własnego pojazdu. Jesteś znudzony starymi i przestarzałymi funkcjami i potrzebujesz czegoś najnowszego i świeżego w zakresie technologii i bezpieczeństwa? Wybierz skup samochodów osobowych i otrzymaj najlepszą wycenę odkupienia Twojego auta! Kiedy obecny stary samochód jest uszkodzony nie ma problemu – możesz liczyć na wycenę na podstawie wartości rynkowej.

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *