Zadzwoń: 796725720

Sprzedaż samochodu osobowego to zawsze jest spore wyzwanie, z którym nie każdy sobie radzi. Nasza firma zajmująca się skupem samochodów w większości miast w Polsce ze względu na swoje doświadczenie oraz kompetencje odnajduje się na tym rynku świetnie, gwarantując klientom najlepsze warunki finansowe i komfort transakcji. Sprzedaż samochodu w naszym skupie przebiega całkowicie bezproblemowo i co najważniejsze szybko. Jeśli wpadłeś na pomysł sprzedaży swojego samochodu, bądź pilnie potrzebujesz pozbyć się swojego auta z rocznika 2001 i wyższego, skontaktuj się z naszą firmą!

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Minimum formalności, maksimum korzyści przy sprzedaży auta

Sprzedaż samochodu często może kojarzyć się z formalnościami, niezliczonymi dokumentami, które trzeba wypełnić i podpisami, które należy złożyć. W naszej firmie proces formalności ograniczyliśmy do minimum, dzięki czemu w kilka chwil po sprzedaży samochodu otrzymasz gotówkę do ręki. Jeśli właśnie wybierasz skup samochodów Krobia postaw na sprawdzoną firmę, która działa w większości miasta na terenie województwa Wielkopolskiego. W ramach formalności przepiszemy także Twoje obowiązujące ubezpieczenie OC czy AC i zwrócimy różnicę! Sama transakcja od momentu przyjazdu naszego pracownika do finalizacji, czyli przekazania gotówki do ręki nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Sprzedaj swój stary samochód z łatwością, abyś mógł kupić nowy, wymarzony model.

Sprzedaj samochód na swoich warunkach

Wybierając naszą firmę masz gwarancję dopełnienia wszystkich niezbędnych formalności, ale i nie tylko. Zadbamy o Twój komfort podczas sprzedaży samochodu. Sama transakcja może odbywać się w dogodnym dla Ciebie miejscu i w ustalonym terminie. Nasi pracownicy radzą sobie doskonale z wyceną auta, dzięki czemu otrzymasz realną i rynkową kwotę, która z całą pewnością Cię zadowoli. Skorzystaj z szybkiej i bezproblemowej sprzedaży swojego samochodu osobowego. Zapewnimy Tobie warunki finansowe, których nie znajdziesz korzystając z innych firm o podobnej działalności.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcia * możesz dodać kilka zdjęć