Cennik pomocy drogowej:
Transport w granicach Poznania – 150 zł
Transport poza miastem – 1,50 zł z każdy kilometr, w zależności od wagi auta. Do uzgodnienia telefonicznego.

Aby potwierdzić cenę prosimy o kontakt pod numerami tel. 796-725-720, 797-797-764.

Wypadki czy awarie samochodów osobowych i dostawczych to codzienny widok na polskich drogach. Jeśli znalazłeś się w trudnej sytuacji i nie do końca wiesz co możesz zrobić, skontaktuj się z naszą firmą. Jeśli przytrafił Ci się niespotykany problem, pomożemy go rozwiązać! Laweta cennik Poznań jest dopasowany do realiów rynkowych i oczekiwań klientów. Jeśli interesuje Cię pomoc drogowa Poznań cennik zachęcamy do zapoznania się z naszymi warunkami. Usługi takie jak holowanie cennik są realizowane na bieżąco przez wykwalifikowany personel.

Bezproblemowa i sprawna sprzedaż samochodu osobowego to tylko część naszej oferty, którą prezentujemy klientom. Nasza firma Ms auto car oferuje pomoc drogową oraz usługi profesjonalną lawetą do przewozu pojazdów. Auto laweta cennik jest konkurencyjny i przejrzysty. Dlatego też w przypadku awarii na drodze możesz skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy poinformują Cię o cenie oraz godzinie przybycia. O nic więcej nie będziesz musiał się martwić. Laweta poznań cena podana jest powyżej – zachęcamy także do kontaktu telefonicznego w celu jej potwierdzenia.

Usługa holowania świadczona przez naszą firmę oznacza przede wszystkim holowanie samochodów osobowych lub usuwanie w inny sposób niesprawnych pojazdów silnikowych z miejsca, w którym są one unieruchomione. Korzystamy do tego celu z najlepszych pojazdów i urządzeń, które umożliwiają bezproblemowe holowanie. Usługi lawetą Poznań świadczymy niezależnie od marki samochodu. Jeśli masz auta takie jak Audi, BMW, Mercedes-Benz, Volkswagen, Skoda, Seat, Toyota, Mazda, Honda, Renault, Peugeot, Citroen, Fiat, Alfa Romeo, Iveco, Jeep czy inne z powodzeniem możesz otrzymać u nas pełne wsparcie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu możesz z powodzeniem znaleźć u nas pełne wsparcie. Holowanie lub serwisowanie wraków przeprowadzane jest przez profesjonalną osobę z odpowiednim doświadczeniem.

Autopomoc czyli pomoc drogowa w Poznaniu

Pomoc drogowa pomaga kierowcom w razie awarii pojazdu. Jest to opcja znajdująca się w prawie każdej polisie ubezpieczeniowej samochodu. Ogólnie rzecz biorąc, dodanie pomocy drogowej do polisy zapewni Ci: holowanie, serwis akumulatorów, serwis przebitych opon, dostawę paliwa. Specjalizujemy się w skupie samochodów powyżej 2001 r.

Zepsuty lub częściowo niesprawny samochód? Nasza całodobowa usługa holowania w Wielkopolsce pozwoli Ci szybko wrócić na trasę. Martwisz się o koszty holowania? Nie musisz się nimi przejmować. Oferujemy holowanie za najlepsze stawki dostępne na rynku. Jeśli znajdziesz się w problematycznej sytuacji na drodze, zadzwoń do nas pod numer wskazany na stronie i pozwól naszym ekspertom od holowania się tym zająć. Jeden z członków naszego zespołu z przyjemnością spotka się z Tobą, udzielając pomocy w zakresie różnych usług, w tym rozruchu auta, wymiany opon i napraw, wyciągania przy użyciu wyciągarki, holowania przyczepy i wielu innych! Jesteśmy firmą specjalizującą się w dziedzinie motoryzacji. Możesz mieć pewność co do usług holowniczych, które zamówisz. Spełniamy wszystkie kryteria dotyczące bezpieczeństwa, a nasi kierowcy mogą rozwiązywać różnorodne problemy związane z pomocą drogową. Ponieważ bezpieczeństwo klientów i pracowników jest dla nas najważniejsze, każdy z naszych kierowców lawet posiada odpowiednie przeszkolenie i szerokie doświadczenie.

Laweta w Poznaniu – problemy z pojazdami lub uszkodzenie silnika

Jeśli Twój samochód nie uruchamia się, występuje niskie ciśnienie oleju, nie działa skrzynia biegów czy masz inne, ogólne problemy z pojazdem lub silnikiem, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zadzwoń do nas i podaj lokalizację, a będziemy mogli szybko ustalić godzinę przybycia naszego kierowcy. Zadzwoń do nas w celu holowania samochodu lub ciężarówki w bezpieczne miejsce. Holowanie dotyczy nie tylko samochodów osobowych i ciężarowych, które są uszkodzone całkowicie, ale jeśli występują problemy z chłodzeniem lub ciśnieniem oleju, bądź jeśli skrzynia biegów zachowuje się nieprawidłowo, może to spowodować poważne uszkodzenia i spowodować holowanie samochodu. Problemy te prawie zawsze szybko się pogarszają i powodują ciągłe uszkodzenia, gdy silnik pracuje lub zdecydujesz się na jazdę samochodem w takim stanie. Nie ryzykuj zniszczenia silnika lub skrzyni biegów pojazdu, próbując nim jechać. Pozwól nam przewieźć auto za Ciebie. To samo dotyczy problemów na przykład z zawieszeniem. Jeśli problem jest wystarczająco poważny, prowadzenie samochodu może spowodować trwałe i nieodwracalne uszkodzenia.

Jak nas znaleźć?

Działamy na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski.

Adres:
ul. Bolesława Krzywoustego 110, Poznań

Telefon:
+48 796 725 720
+48 536 331 406