Zadzwoń: 796725720

NAJTAŃSZE AUTOHOLOWANIE POJAZDÓW / SAMOCHODÓW W POZNANIU I CAŁEJ WIELKOPOLSCE

Nagły wypadek, awaria czy stłuczka. Jeżeli potrzebujesz szybkiej pomocy, zadzwoń do nas! Oferujemy fachowe a przy tym najtańsze holowanie w Poznaniu i Wielkopolsce. Proponowana przez nas usługa autoholowania obejmuje także naprawy drobnych usterek. Dbamy o bezpieczny transport w wyznaczone miejsce przy pomocy profesjonalnej lawety.

Holowanie jest ciągnięciem pojazdu, który nie może poruszać się dzięki umieszczonemu w nim silnikowi. Autoholowanie powinno przebiegać zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym. Należy zadbać o odpowiedni sposób połączenia pojazdu holującego i holowanego oraz oznakowanie pojazdów poprzez włączone światła mijania, oraz trójkąt ostrzegawczy znajdujący się z tyłu auta holowanego. Prawidłowe holowanie musi uwzględniać odpowiednio wczesne sygnalizowanie manewrów.

Dla własnego bezpieczeństwa oraz właściwego zabezpieczenia samochodu warto skorzystać z profesjonalnego serwisu holowniczego. Dysponujemy wysokiej klasy autolawetami. Dojeżdżamy w możliwie najszybszym czasie wszędzie w Poznaniu, ale terenem naszym działań jest całe województwo wielkopolskie. Odstawiamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Obszar działalności Poznań

Miasto:Poznań
Województwo:wielkopolskie
Powiat:miasto na prawach powiatu
Aglomeracja:poznańska
Powierzchnia:261,91 km2
Populacja:541 561
Strefa numeracyjna:(+48) 61
Kod pocztowy:od 60-001 do 61-890
Tablice rejestracyjne:PO, PY