Zadzwoń: 796725720

NAJTAŃSZE AUTOHOLOWANIE POJAZDÓW / SAMOCHODÓW W POZNANIU I CAŁEJ WIELKOPOLSCE

Nagły wypadek, awaria czy stłuczka. Jeżeli potrzebujesz szybkiej pomocy, zadzwoń do nas! Oferujemy fachowe a przy tym najtańsze holowanie w Poznaniu i Wielkopolsce. Proponowana przez nas usługa autoholowania obejmuje także naprawy drobnych usterek. Dbamy o bezpieczny transport w wyznaczone miejsce przy pomocy profesjonalnej lawety.

Holowanie jest ciągnięciem pojazdu, który nie może poruszać się dzięki umieszczonemu w nim silnikowi. Autoholowanie powinno przebiegać zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym. Należy zadbać o odpowiedni sposób połączenia pojazdu holującego i holowanego oraz oznakowanie pojazdów poprzez włączone światła mijania, oraz trójkąt ostrzegawczy znajdujący się z tyłu auta holowanego. Prawidłowe holowanie musi uwzględniać odpowiednio wczesne sygnalizowanie manewrów.

Dla własnego bezpieczeństwa oraz właściwego zabezpieczenia samochodu warto skorzystać z profesjonalnego serwisu holowniczego. Dysponujemy wysokiej klasy autolawetami. Dojeżdżamy w możliwie najszybszym czasie wszędzie w Poznaniu, ale terenem naszym działań jest całe województwo wielkopolskie. Odstawiamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Obszar działalności Poznań

Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Powiat: miasto na prawach powiatu
Aglomeracja: poznańska
Powierzchnia: 261,91 km2
Populacja: 541 561
Strefa numeracyjna: (+48) 61
Kod pocztowy: od 60-001 do 61-890
Tablice rejestracyjne: PO, PY

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcie *