Zadzwoń: 796725720

Holowanie Poznań i Wielkopolska

Nagły wypadek, awaria czy stłuczka. Jeżeli potrzebujesz szybkiej pomocy, zadzwoń do nas! Oferujemy fachowe a przy tym najtańsze holowanie Poznań oraz w Wielkopolsce. Proponowana przez nas usługa autoholowania obejmuje także naprawy drobnych usterek. Dbamy o bezpieczny transport w wyznaczone miejsce przy pomocy profesjonalnej lawety.

Holowanie Poznań jest ciągnięciem pojazdu, który nie może poruszać się dzięki umieszczonemu w nim silnikowi. Autoholowanie w Poznaniu powinno przebiegać zgodnie z przepisami prawa o ruchu drogowym. Należy zadbać o odpowiedni sposób połączenia pojazdu holującego i holowanego oraz oznakowanie pojazdów poprzez włączone światła mijania, oraz trójkąt ostrzegawczy znajdujący się z tyłu auta holowanego. Prawidłowe holowanie musi uwzględniać odpowiednio wczesne sygnalizowanie manewrów.

Dla własnego bezpieczeństwa oraz właściwego zabezpieczenia samochodu warto skorzystać z profesjonalnego serwisu holowniczego. Dysponujemy wysokiej klasy autolawetami. Dojeżdżamy w możliwie najszybszym czasie wszędzie w Poznaniu, ale terenem naszym działań jest całe województwo wielkopolskie. Odstawiamy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze czy ciężarowe.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Holowanie aut w Poznaniu - co warto wiedzieć?

Twój samochód jest zepsuty i utknął na poboczu? Odholujemy Twój samochód i przywieziemy go pod wskazany przez Ciebie adres z gwarancją terminu! Zapewniamy zasięg ogólnokrajowy i gwarantujemy, że wyciągniemy Cię z każdej sytuacji, w której się znajdziesz. Jesteśmy przystępną cenowo, zaufaną i niezawodną firmą zajmującą się holowaniem w okolicy. Naszym celem jest zapewnienie profesjonalnej pomocy drogowej z wygodą obsługi na żądanie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w pełni przygotowani do wykonania każdej dużej lub małej pracy. Właściciele samochodów mogą zaoszczędzić na holowaniu dzięki naszej niedrogiej, certyfikowanej usłudze. Po prostu zarezerwuj holowanie Poznań online lub zadzwoń do nas, aby uzyskać pomoc!

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Holowanie: obszar działalności Poznań

Miasto: Poznań
Województwo: wielkopolskie
Powiat: miasto na prawach powiatu
Aglomeracja: poznańska
Powierzchnia: 261,91 km2
Populacja: 541 561
Strefa numeracyjna: (+48) 61
Kod pocztowy: od 60-001 do 61-890
Tablice rejestracyjne: PO, PY

Jak nas znaleźć?

Działamy na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski.

Adres
ul. Bolesława Krzywoustego 110, Poznań
Telefon
+48 796 725 720
+48 536 331 406

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *