Zadzwoń: 796725720

SKUP AUT/SAMOCHODÓW GNIEZNO

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego skupu samochodów, który gwarantuje bardzo szybki dojazd do Klientów mieszkających na terenie Gniezna, sprawną procedurę wyceny, pełną uczciwość, a do tego atrakcyjne ceny odkupu, mieszczące się w kwotach od kilkuset złotych do nawet 100 000 zł za stosunkowo nowe auta w świetnym stanie.

Skupujemy pojazdy w każdym stanie technicznym, również uszkodzone, powypadkowe czy niedopuszczone do ruchu przez brak przeglądu, ubezpieczenia bądź rejestracji. Zapraszamy więc do skupu aut osoby posiadające samochody:

 • osobowe i osobowe z kratką,
 • pojazdy poleasingowe,
 • auta terenowe, ciężarowe oraz dostawcze.
 • Auta mające mniej niż 15 lat odkupujemy proponując atrakcyjne ceny rynkowe. Zajmujemy się również skupem pojazdów starszych, przeznaczając je później na złom i wydając stosowne zaświadczenia o złomowaniu.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Zadzwoń i sprawdź jak szybko sprzedasz auto

  Wystarczy, że do nas zadzwonisz i umówisz się na spotkanie z pracownikiem. Po ocenie stanu auta pracownik dokona wyceny, a zaproponowana przez niego kwota podlega zawsze negocjacji. Po uzgodnieniu ceny od razu spisujemy umowę kupna-sprzedaży, wręczamy gotówkę do ręki i własnym transportem zabieramy samochód.

  Przekonaj się już dzisiaj, że dzięki naszej ofercie na skup samochodów odzyskasz za auto rozsądne pieniądze w bardzo krótkim czasie, a i poczujesz się bardzo bezpiecznie. Wystawiamy umowy lub zaświadczenia o złomowaniu i płacimy za skup aut od ręki, bez odroczonych płatności.

  Jakie samochody skupujemy?

  Nasza firma zajmuje się skupem aut takich marek jak m.in:

  Alfa Romeo, Abarth, Ariel, Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Barabus, Brilliance, Bugatti, Buick, Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Citroën, Dacia, Daewoo, Daimler, DeLorean, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, GAZ, Holden, Hyundai, Honda, Infinity, Jaguar, Jeep, Kia, Koenigsegg, Lamborghini, Lancia, Land Rover, Lincoln, Lotus, Łada, Maserati, Mazda, McLaren, Mercedes, MG, Moskwicz, Nissan, Opel, Pagani, Peugeot, Porsche, Proton, Renault, Rolls-Royce, Rover, Saab, Seat, Škoda, Smart, SsangYong, Suzuki, Talbot, Toyota, Vauxhall, Volkswagen, Volvo.

  Gniezno

  Miasto: Gniezno
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: gnieźnieński
  Gmina: gmina miejska
  Powierzchnia: 41 km2
  Populacja: 69 312
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: od 62-200 do 62-210
  Tablice rejestracyjne: PGN

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *
   Twój email *
   Numer telefonu
   Marka auta *
   Model auta *
   Rok produkcji *
   Przebieg *
   Silnik *
   Uszkodzony *
   Dodatkowe informacje
   Zdjęcie *