Zadzwoń: 796725720

Nasza firma MS Auto Car działa na terenie całej Wielkopolski, w tym oferuje swoje usługi dla posiadaczy samochodów osobowych z Mogilna. Jeśli zastanawiasz się jak skutecznie i szybko sprzedać swój samochód, niezależnie od jego stanu, zapraszamy do kontaktu. Współpraca z nami przebiega całkowicie bezproblemowo. Kończy się zawsze zadowoleniem klienta z uzyskanej kwoty w gotówce oraz zaoszczędzonym czasem, gdyż cała transakcja trwa kilkanaście minut. Przyjeżdżamy w dowolnie wskazane przez Ciebie miejsce. Jeśli posiadasz samochód osobowy, który nie jest już na chodzie – żaden problem! Odbierzemy go od Ciebie i wypłacimy konkurencyjną stawkę.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Sprzedaj auto w Mogilnie

Wiemy doskonale, w jaki sposób odbywa się sprzedaż samochodów przez portale ogłoszeniowe. To dziesiątki połączeń telefonicznych, kilkanaście spotkań, które finalnie nie prowadzą do sprzedaży. Możesz zaoszczędzić ten czas i otrzymać konkurencyjną stawkę za posiadany model samochodu jeśli skontaktujesz się z naszym skupem aut w Mogilnie. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz wiedzę, która pozwala nam w łatwy sposób przeprowadzać oględziny pojazdów oraz wyceniać wartość auta. Jeśli chcesz oszczędzić sobie dziesiątek godzin, skontaktuj się z nami i sprzedaj swój samochód już dziś! Sprzedaj swój samochód niezależnie skąd jesteś! Dojeżdżamy w każde miejsce, które jest dogodne dla Ciebie. Odkupimy od Ciebie samochód oferując konkurencyjne stawki.

Jak przebiega sprzedaż samochodu w Mogilnie?

Prowadzimy sprzedaż samochodów osobowych od lat. Skupujemy wszystkie marki i modele samochodów, dzięki czemu bez przeszkód uzyskasz satysfakcjonującą kwotę za swój własny samochód. Zapewniamy uproszczone formalności niezbędne przy sprzedaży samochodu. W przypadku ważnego jeszcze ubezpieczenia OC/AC zwracamy pozostałą kwotę oraz wypowiadamy Twoją polisę. Sprzedaż samochodu przy współpracy z naszą firmą to sama przyjemność i przede wszystkim oszczędność czasu i pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu pod poniższy numer telefonu w celu umówienia się na spotkanie.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcie *