Zadzwoń: 796725720

SKUP SAMOCHODÓW MOSINA

Chcesz zmienić samochód na nowszy, ale za nic nie możesz go sprzedać na wolnym rynku? Zadzwoń do nas i sprawdź, co zaoferuje Ci nasz skup pojazdów. Nasza firma mieści się w stolicy Wielkopolski, ale do miasta Mosina możemy dotrzeć do Ciebie zaledwie w 50 minut i na własny koszt zabrać odkupiony pojazd.

Szeroka oferta na skup aut dotyczy pojazdów w każdym stanie technicznym, zarówno w pełni sprawnych, jak i uszkodzonych czy rozbitych. Odkupimy każde auto nie starsze niż 15 lat, a w przypadku pozostałych pojazdów możemy zająć się ich złomowaniem. W naszym skupie samochodów nie będzie miało również znaczenia to czy pojazd posiada ważny przegląd, ubezpieczenie OC, nadaje się aktualnie do jazdy lub czy w ogóle można go rejestrować. Zapłacimy od 200 zł do nawet 100 000 zł, za takie samochody jak:

 • auta dostawcze, także poleasingowe,
 • samochody osobowe prywatne i poleasingowe,
 • pojazdy z kratką,
 • samochody ciężarowe i terenowe.
 • Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Auta odbieramy własnym transportem

  Każdy pojazd możemy odebrać samodzielnie z obszaru Mosiny. Proces sprzedaży zamyka się w wycenie auta przez wysłanego do Klienta pracownika, przekazaniu propozycji ceny i ewentualnych negocjacji, wystawieniu umowy kupna-sprzedaży, wręczenia gotówki i zabrania auta. Skupując pojazdy przeznaczone na złom, ich właściciele otrzymują zaświadczenia i gwarancję braku problemów z wyrejestrowaniem.

  Jakich producentów samochody skupujemy?

  Prowadzimy skup niemal wszystkich marek, które można kupić w Polsce i Europie. MS Auto Car kupuje zarówno modele popularnych producentów jak również rzadkie egzemplarze pojazdów. Skupujemy m.in. samochody marek:

  Audi, Alfa Romeo, Abarth, Ariel, Aston Martin.
  BMW, Barabus, Brilliance, Bugatti, Bentley, Buick.
  Citroën, Cadillac, Chrysler, Caterham, Chevrolet.
  Daewoo, Dacia, DeLorean, Dodge, Daimler.
  Ford, Fiat, Ferrari.
  GAZ.
  Honda, Hyundai, Holden.
  Infinity.
  Jaguar, Jeep.
  Kia, Koenigsegg.
  Lancia, Land Rover, Lincoln, Lamborghini, Lotus.
  Łada.
  Mazda, Mercedes, Maserati, MG, McLaren, Moskwicz.
  Nissan.
  Opel.
  Peugeot, Porsche, Pagani, Proton.
  Renault, Rover, Rolls-Royce.
  Škoda, Seat, Saab, SsangYong, Suzuki, Smart.
  Toyota, Talbot.
  Volkswagen, Volvo, Vauxhall.

  Mosina

  Miasto: Mosina
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: poznański
  Gmina: gmina miejsko-wiejska
  Powierzchnia: 13,78 km2
  Populacja: 13 468
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: 62-050
  Tablice rejestracyjne: PZ, POZ

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Skup aut w Mosinie
  Uzyskaj bezpłatną wycenę w mniej niż kilkanaście minut! Skorzystaj z możliwości kontaktu telefonicznego jeśli chcesz szybko i sprawnie sprzedać swój własny samochód osobowy, bądź wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Oferujemy sprawny proces oceny wartości auta, który zapewni Ci aktualną wycenę Twojego samochodu w mniej niż kilkanaście minut! Korzystając z podanych przez Ciebie informacji w połączeniu z naszymi danymi dotyczącymi wartości rynkowej, popytu i sezonowości ustalimy dogodną wartość Twojego auta tak, abyś był usatysfakcjonowany z transakcji! Uniknij kłopotów związanych z prywatną sprzedażą samochodu osobowego! Prywatna sprzedaż samochodu może być długim i żmudnym procesem. Dzięki naszej szybkiej i wygodnej usłudze unikniesz kłopotów związanych z prywatną sprzedażą. Dołącz do ponad kilkuset klientów zadowolonych z naszych usług, którzy sprzedali swój samochód naszej firmie.

  Kupimy Twój samochód w Mosinie w mniej niż godzinę
  Od otrzymania wstępnej wyceny do zgody na sprzedaż samochodu w jednym z naszych lokalnych oddziałów zajmuje średnio godzinę! Zarabiaj tego samego dnia i sprzedaj auto na własnych zasadach. Wybierając naszą usługę skupu aut możesz otrzymać pieniądze na swoje konto bankowe tego samego dnia. Posiadamy wiele oddziałów w całej Polsce, co umożliwia bardzo szybki dojazd do klienta niezależnie od tego, gdzie jesteś w kraju. Sprzedając samochód, ważne jest, aby wiedzieć, ile pieniędzy możesz otrzymać za pojazd. Nie tylko gwarantuje to, że otrzymujesz uczciwą cenę za samochód, ale także gwarantuje, że jesteś w stanie pokryć takie aspekty, jak uregulowanie wszelkich pozostałych kredytów samochodowych lub wpłacenie depozytu gotówkowego na następny samochód, co może pomóc negocjujesz lepszą cenę na następny pojazd! Dlatego właśnie nasz skup samochodów osobowych w Mosinie oferuje pełen profesjonalizm i sprawność w działaniu! Jeśli chcesz sprzedać swój samochód możesz umówić się na spotkanie w jednym z naszych wielu oddziałów w całym kraju, aby szybko i łatwo sprzedać pojazd!

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *