Zadzwoń: 796725720

Naszą misją jest dostarczenie klientom usługi, która pozwoli szybko sprzedać auto. Jesteśmy od lat działającą firmą w Polsce, która kupuje każdy samochód za gotówkę. Nasza firma kupi od Ciebie samochody używane, o niskim czy wysokim przebiegu za korzystną cenę. Powiedzmy, że masz samochód, którego już nie chcesz. Możesz sprzedać ten samochód w naszym skupie aut, a gotówkę otrzymasz od ręki! Nie musisz przechodzić żadnych formalności ani czekać na przelew. Dodatkowo jeśli szukasz nowego samochodu, chcemy dać Ci możliwość sprzedaży nam starego auta. Przyjedziemy do Twojego domu lub miejsca pracy, zapłacimy gotówką za samochód i wypełnimy wszystkie formalności.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup aut w Pogorzela - sprawdź, co możemy zaoferować

Jesteśmy firmą, która skupuje samochody od osób z Wielkopolski i okolic. Płacimy gotówką za samochód i podamy z góry cenę za nasze usługi. Odkupimy od Ciebie Twój samochód, bez względu na jego stan wizualny. Naszą misją jest zapewnienie prostego sposobu na sprzedaż samochodów i natychmiastowe otrzymanie gotówki.
Nasz skup aut osobowych kupuje zarówno samochody od osób prywatnych, jak i firm na terenie całego kraju. Kiedy sprzedasz nam swój samochód, zapłacimy za niego gotówką. Na miejscu wskazanym przez Ciebie nasz zespół przeprowadzi inspekcję i oceni pojazd. Jeśli zdecydujesz się sprzedać nam swój samochód, zapłacimy Ci rozsądne pieniądze za używane auto.
Sprzedawanie samochodu to czasochłonny i dezorientujący proces, który staje się jeszcze trudniejszy, gdy trzeba uwzględnić finansowanie, utratę wartości i nie tylko. Dlatego w naszym modelu biznesowym kupowania i sprzedawania używanych samochodów osobowych upraszczamy ten proces, wprowadzając proste transakcje, które doceniane są przez dziesiątki naszych klientów każdego miesiąca. Kupowanie i sprzedawanie samochodu to niezwykle czasochłonny i żmudny proces, zwłaszcza gdy klienci muszą przekopywać się przez nieporęczną wyszukiwarkę na stronie internetowej. W rezultacie konsumenci marnują godziny i są zmuszeni kupować używany samochód, który może być mniej niezawodny. Nasze rozwiązania, czyli zakup i sprzedaż samochodów osobowych, potencjalnie eliminuje kłopoty i pozwoli zaoszczędzić konsumentom mnóstwo czasu i pieniędzy.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *