Zadzwoń: 796725720

Dzięki dużemu doświadczeniu w motoryzacji i zaufanym nam klientom docieramy nawet w miejsca gdzie jest duża konkurencja w naszej branży a jednym z takich miast są Oborniki. Rzetelność i pełen profesjonalizm jaki podchodzimy do klienta da się odczuć już po rozmowie telefonicznej z naszą firma a zaangażowanie zaobserwować podczas oględzin auta. Dzwoniąc do naszego skupu aut zyskują Państwo przede wszystkim na czasie oraz pewność legalnej transakcji co w dzisiejszych czasach jest bardzo ważnym argumentem. Konkurencja w branży skup samochodów jest bardzo duża lecz Legalnie działających firm które wywiązują się z opisywanych przez nich usług jest nieliczna. Nam zaufało już kilkaset osób czy też firm z którymi nawiązaliśmy współprace.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Dużym atutem firmy ms auto car jest to że skupujemy samochody w każdym stanie technicznym jak i wizualnym. Również dzięki usłudze Pomocy drogowej którą dysponujemy odbiór samochodów uszkodzonych czy bez opłat nie sprawia nam problemu. Udogodnienia jakie możemy Państwu zaoferować to Darmowa wycena oraz oględziny samochodu. Nie pobieramy za to żadnych opłat czy też nie oczekujemy żadnych zobowiązań co do naszej firmy. Każda transakcja w naszym skupie aut jest traktowana indywidualnie i zapewniamy profesjonalną obsługę. Nasze działania mają na myśli zysk obu stron tak aby nasze spotkanie nie zakończyło się na jednorazowej transakcji. Wszystkich chcących sprzedać swoje samochody zapraszamy do kontaktu naszej firmy.

Prowadzimy nasz skup samochodów Oborniki także w Twojej miejscowości! Jeśli jesteś z Obornik czy z okolic skontaktuj się z nami w celu wyceny swojego samochodu osobowego. Zajmujemy się skupem samochodów w każdym stanie technicznym. Jeśli posiadasz na sprzedaż auto z rocznika 2001 i wyżej skontaktuj się z nami. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży, dlatego zaproponujemy Tobie najbardziej satysfakcjonujące warunki na rynku. Oferujemy skup samochodów Oborniki jako kompleksową usługę odkupienia Twojego samochodu. Dbamy o wszystkie formalności. Po naszej stronie może leżeć także wypowiedzenie umowy z obecną firmą ubezpieczeniową oraz zwrot środków.
Szybka sprzedaż samochodu w Obornikach
Zastanawiasz się nad sprzedażą swojego samochodu na jak najlepszych zasadach? Wybierz nasz skup samochodów Oborniki! Działamy na rynku od kilkunastu lat, z wieloma transakcjami na koncie. Każdy z klientów zainteresowanych sprzedażą swojego samochodu może oczekiwać pełnego wsparcia na każdym etapie przeprowadzenia transakcji. Nasza profesjonalna kadra odpowiada na wszystkie pytania, a po skończonej transakcji przekazuje gotówkę do ręki. Szybko jak nigdy wcześniej!

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *