Jeśli interesujesz się sprzedażą własnego pojazdu, jednak nie do końca masz ochotę przechodzić często żmudny proces kontaktu z potencjalnymi kupującymi wybierz nasz komis samochodowy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie potwierdzone najwyższym zadowoleniem naszych klientów. Wybierz naszą firmę Ms auto car jeśli oczekujesz najwyższych cen za swój samochód oraz szybkiej i bezproblemowej transakcji. Jeśli nie masz możliwości dostarczenia samochodu do naszego komisu, nasz wykwalifikowany pracownik przyjedzie po Twój pojazd lawetą za darmo! Gwarantujemy najwyższe zadowolenie i komfort podczas przeprowadzania transakcji.
Skup aut - Cennik Poznań

Skup aut do 3000 zł

Jeśli posiadasz starszy model samochodu, bądź znajduje się w wymagającym naprawy stanie skontaktuj się z nami. Jeśli posiadasz samochód, którego rynkowa wartość wynosi w okolicach 3000 zł nie czekaj! W tym progu cenowym skupujemy modele takie jak Mercedes A Klasa, Opel Astra G, Opel Corsa B, jak i Audi z rocznika 2001 i starsze.

Skup aut do 5000 zł

Właściciele nieco droższych aut także mogą liczyć na natychmiastową wycenę i gotówkę do ręki po transakcji. Skupujemy auta także do 5000 zł. Wśród najczęściej sprzedawanych przez naszych klientów modeli znajdziesz Audi A4, Opel Vectra, Saab czy BMW Seria 5.

Jeśli posiadasz droższy model pojazdu, nic nie stoi na przeszkodzie! Nasz skup samochodów w Poznaniu i w okolicach zaproponuje konkurencyjne ceny oraz bardzo dogodne dla Ciebie warunki przeprowadzenia transakcji. Wybierz naszą firmę i sprzedaj auto na swoich zasadach!

Skup aut do 20 000 zł i droższych

Jeśli posiadasz auto z młodszego rocznika i zastanawiasz się nad szybką możliwością sprzedaży, wybierz nasz komis samochodowy. Nasz profil działalności opiera się na skupie każdych samochodów, dlatego mając auto warte kilkanaście tysięcy złotych i więcej bez problemu otrzymasz wycenę i szybko sprzedasz swój samochód. W tej cenie skupujemy wszystkie samochody, w szczególności marek takich jak Mercedes, Audi, BMW, Opel, Volkswagen czy Kia. Zadzwoń i otrzymaj bezpłatną wycenę!

Jak nas znaleźć?

Działamy na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski.

Adres:
ul. Bolesława Krzywoustego 110, Poznań

Telefon:
+48 796 725 720
+48 536 331 406