Zadzwoń: 796725720

Współpraca z mieszkańcami Konina to dla nas codzienność, dzięki dużej liczbie osób która zaufała naszej firmie prowadzimy skup aut oraz pomoc drogową. Odkupujemy samochody od Państwa w każdym stanie technicznym oraz wizualnym lecz im lepiej auto utrzymane tym bardziej satysfakcjonując cena. Zauważyliśmy że od jakiegoś czasu skup aut w Koninie stał się bardzo popularną formą sprzedaży samochodu, wynika to z tego że ludzie cenią sobie czas oraz wygodę. My jako skup aut staramy się aby byli państwo zadowoleni z naszych usług a kwoty wypłacane nie odbiegały od oczekujących.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Wszystkie formalności załatwiane są na miejscu i przygotowywane przez naszego pracownika. Po oględzinach i podpisaniu niezbędnych dokumentów, wypłacana jest gotówka. Dzięki licznym transakcjom dokonywanych na terenie miasta Konin mieszkańcy przekonali się do naszego skupu aut i częściej gościmy w tych okolicach. Dzięki Pomocy Drogowej jesteśmy w stanie odebrać od Państwa każdy samochód który nam oferujecie. W naszym skupie aut odkupujemy samochody do poprawek lakierniczych, mechanicznych jak i w stanie idealnym. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup aut Konin

Szukasz możliwości na sprzedaż swojego pojazdu osobowego? Nasi dotychczasowi klienci z Konina, którzy zdecydowali się na sprzedaż samochodu właśnie do naszej firmy byli usatysfakcjonowani z przebiegu transakcji oraz kwoty, którą otrzymali w gotówce po kilkunastu minutach. Nasz skup samochodów w Wielkopolsce to firma, która rozszerza swoją działalność z miesiąca na miesiąc. Osoby pochodzące z Konina i okolic mogą zgłosić się do naszej firmy korzystając z możliwości wypełnienia formularza kontaktowego, bądź kontaktując się telefonicznie.

Skup samochodów w Koninie w każdym stanie

Zajmujemy się skupem samochodów osobowych od wielu lat, stale dopracowując proces formalności tak, abyś jako klient nie musiał długo czekać zarówno na wycenę, jak i otrzymanie gotówki do ręki po całej transakcji. Nasza długa obecność na rynku to także odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu każde oględziny pojazdu przeprowadzane są w sposób rzetelny i profesjonalny. Dla nas najważniejsze jest, aby klient był zadowolony z możliwości sprzedaży swojego samochodu osobowego do naszej firmy. Zatrudniamy pracowników, którzy elastycznie podchodzą do każdego klienta, dzięki czemu chwytając za telefon możesz umówić się na wizytę wtedy, kiedy najbardziej będzie Tobie odpowiadać. Dostosowujemy się do Ciebie! Setki kupionych egzemplarzy na terenie Wielkopolski pokazuje nasze zaangażowanie na rynku i pozycję, która stale się powiększa. Jesteśmy największym skupem samochodów w okolicy – zadzwoń i sprawdź, co możemy Tobie zaoferować jako skup aut Konin!

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcie *