Zadzwoń: 796725720

Nasza firma specjalizuje się w skupie samochodów osobowych w każdym stanie technicznym. Obszar działania to cała Polska. Skup aut oferuje możliwość zakupu auta każdej marki, w każdym stanie technicznym i wizualnym. Zarówno od osób prywatnych, jak i od firm.

Na co możesz liczyć wybierając nasz skup samochodów osobowych w Kępnie:
bezpłatny dojazd do klienta,
bezpłatna ocena samochodu,
najlepsze ceny,
płatność natychmiast (gotówka, przelew),
umowa kupna-sprzedaży

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Sprzedaj samochód za korzystne pieniądze w Kępnie

Wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej i sprzedaj swój samochód już dziś. Marka i model samochodu nie ma znaczenia. Kupowanie samochodów za gotówkę to nasza specjalność, dlatego z powodzeniem możesz liczyć na naszą profesjonalną pomoc oraz wsparcie. Chcesz sprzedać samochód, ale zniechęca Cię długi i skomplikowany proces robienia zdjęć, umieszczania reklam, odbierania telefonów i przyciągania nowych widzów? Nie chcesz w nieskończoność czekać na wypłatę prowizji? Skup aut w … to świetna opcja dla Ciebie. Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Kupowanie aut z całej Polski za gotówkę to nasza specjalizacja. Dowiedz się, jak sprzedać samochód szybko, bezpiecznie i wygodnie!

Czego można się spodziewać podczas sprzedaży samochodu osobowego w naszym skupie aut w Borku Wielkopolskim? Zastanawiasz się, co dzieje się na spotkaniu z naszym pracownikiem? Oo prosty przegląd całej transakcji. Zostaniesz przywitany przez naszego pracownika, który odpowiadać będzie za kupno pojazdu. Sprawdzimy Twoje dokumenty oraz uzgodnimy proces formalności. Następnie sprawdzimy wymagane dokumenty, takie jak dowód rejestracyjny, karta pojazdu czy ubezpieczenie. Przeprowadzi w kolejnym kroku bardzo krótką inspekcję pojazdu, która obejmie krótki przegląd stanu zewnętrznego i wewnętrznego pojazdu. To pozwoli nam ocenić realną wartość samochodu. Na koniec potwierdzimy wycenę i jeśli będziesz zadowolony, przystąpimy do procesu sprzedaży Twojego samochodu. Wypełnimy wszystkie niezbędne dokumenty i upewnimy się, że otrzymasz płatność za pomocą natychmiastowego przelewu bankowego, bądź przekażemy ustaloną kwotę w gotówce. natychmiastowych. Sprzedaż samochodu za gotówkę dzięki naszej firmie jest prosta i bezpieczna. Specjalizujemy się w skupie samochodów powyżej 2001 r.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *