Zadzwoń: 796725720

SKUP AUT/SAMOCHODÓW JAROCIN

Masz problem ze sprzedażą swojego starego samochodu na wolnym rynku? Sprawdź w takim razie, co może Ci zaoferować nasz skup aut, który działa między innymi na terenie Jarocina. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym, gdyż przyjmujemy między innymi samochody:

 • osobowe, terenowe i dostawcze,
 • samochody ciężarowe,
 • auta poleasingowe lub wyposażone w kratkę,
 • pojazdy uszkodzone, powypadkowe, w każdym stanie,
 • auta bez prawa do rejestracji,
 • skupujemy samochody nieposiadające ważnych badań technicznych, polisy OC czy rejestracji.
 • Proponujemy bardzo atrakcyjne warunki na skup pojazdów przy samochodach mających nie więcej jak 15 lat. Jesteśmy w stanie zaoferować ceny nawet do 100 tysięcy złotych, zawsze wyceniając auto pod kątem jego faktycznej wartości rynkowej, stanu technicznego oraz wizualnego. Dodatkowo skupujemy pojazdy starsze, przeznaczając je do złomowania, zawsze wystawiając zaświadczenie o złomowaniu.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Dojedziemy do Ciebie w ekspresowym tempie

  Nasza siedziba mieści się w Poznaniu, ale możemy bardzo szybko dojechać do Jarocina, wycenić pojazd i następnie zabrać go własnym transportem, wystawiając umowę kupna-sprzedaży oraz wręczając gotówkę do ręki natychmiast, bezpośrednio przy odbiorze samochodu. Nie czekaj dłużej i przekonaj się, że skup samochodów to najlepsze rozwiązanie dla szybkiej sprzedaży auta. W naszym skupie aut odzyskasz realną wartość pojazdu.

  Jakich producentów aut skupujemy pojazdy?

  MS Auto Car prowadzi skup szerokiej gamy marek i modeli samochodów. Kupujemy pojazdy niemal każdego producenta dostępnego w Europie, w tym m.in.:

  Alfa Romeo, Audi, BMW, Citroën, Dacia, Daewoo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Kia, Lancia, Mazda, Mercedes, Nissan, Opel, Peugeot, Renault, Seat, Škoda, Toyota, Volkswagen, Volvo. Abarth, Ariel, Aston Martin, Bentley, Barabus, Brilliance, Bugatti, Buick, Cadillac, Caterham, Chevrolet, Chrysler, Daimler, DeLorean, Dodge, Ferrari, GAZ, Holden, Infinity, Jaguar, Jeep, Koenigsegg, Lamborghini, Land Rover, Lincoln, Lotus, Łada, Maserati, McLaren, MG, Moskwicz, Pagani, Porsche, Proton, Rolls-Royce, Rover, Saab, Smart, SsangYong, Suzuki, Talbot, Vauxhall,

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta, a my wycenimy je za darmo!






   Twoje imię *

   Twój email *

   Numer telefonu

   Marka auta *

   Model auta *

   Rok produkcji *

   Przebieg *

   Silnik *

   Uszkodzony *

   Dodatkowe informacje

   Zdjęcie *

   Za darmo wycenimy Twoje auto!
   Zadzwoń: 796725720

   Sprzedaż samochodu nierzadko bywa problemem dla wielu osób. Zwłaszcza posiadaczy starszych modeli pojazdów, których nie opłaca wystawiać się na portalach ogłoszeniowych ze względu na uciążliwy proces sprzedaży i często trudne negocjacje, które nie kojarzą się z otrzymaniem kwoty, jaką chcemy za nasz pojazd. Skup aut Jarocin to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie jeśli masz auto osobowe w dowolnym stanie technicznym. Posiadasz samochód, który nie jest zarejestrowany, bądź nie ma aktualnego ubezpieczenia OC? Nie ma problemu! Skontaktuj się z naszym skupem samochodów, a pokażemy Tobie krok po kroku jak będzie wyglądać proces sprzedaży tak, abyś był usatysfakcjonowany z przebiegu transakcji.

   Skup aut Jarocin – rzetelność i konkurencyjne ceny

   Działając od wielu lat na terenie Jarocina poznaliśmy wiele osób, posiadaczy samochodów osobowych, którzy poszukiwali sprawdzonego sposobu na sprzedaż. Sprzedaż pojazdów przez nasz skup samochodów Jarocin sprowadza się do kilku prostych kroków! Doprowadzamy całą transakcję od początku do końca, zajmując się takimi kwestiami jak przerejestrowanie samochodu, wypowiedzenie polisy ubezpieczeniowej czy też dojazd pod wskazany adres. Jeśli mieszkasz w Jarocinie i posiadasz samochód, który chciałbyś sprzedać za rozsądną, rynkową stawkę skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz kontaktowy. Gwarantujemy natychmiastowy kontakt, przyjazd do wskazanego miejsca oraz przeprowadzenie rzetelnej wyceny. Dzięki temu masz pewność, że otrzymałeś najlepszą możliwą kwotę za własny pojazd.

   Jak nas znaleźć?

   Działamy na terenie Poznania, jak i całej Wielkopolski.

   Adres
   ul. Bolesława Krzywoustego 110, Poznań
   Telefon
   +48 796 725 720
   +48 536 331 406

   Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
   a my wycenimy je za darmo!

    Twoje imię *

    Twój email *

    Numer telefonu

    Marka auta *

    Model auta *

    Rok produkcji *

    Przebieg *

    Silnik *

    Uszkodzony *

    Dodatkowe informacje

    Zdjęcie *