Zadzwoń: 796725720

Jak wygląda proces sprzedaży auta - Nowa Sól?

Gotowy do sprzedaży swojego samochodu? Wiemy, że sprzedaż pojazdu może być stresującym doświadczeniem. W MS Auto Car mamy oddany zespół, który przeprowadzi Cię przez cały proces i zapewni gotówkę za auto tego samego dnia! Kroki do sprzedaży samochodu są łatwiejsze, niż mogłeś się spodziewać! Dzięki trzem szybkim i łatwym krokom otrzymasz ofertę gotówkową na swój pojazd w mgnieniu oka!
1. Najpierw musisz uzyskać wycenę swojego pojazdu. Korzystając z naszego internetowego formularza stworzonego do oceny Twojego samochodu, kiedy chcesz go sprzedać, możesz sprawdzić, ile jest wart Twój pojazd. Musisz podać kilka podstawowych informacji o swoim pojeździe, w tym jego markę, model, przebieg, rok modelowy, wyposażenie, styl nadwozia i stan. My zajmiemy się resztą.
2. Nasi pracownicy umówią się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie czasie i miejscu. Będziemy musieli osobiście sprawdzić pojazd, aby ustalić, czy wycena online jest adekwatna do jego stanu. Chcemy mieć pewność, że przy sprzedaży samochodu uzyskasz najlepszą cenę.
3. Wreszcie, gdy osiągniesz porozumienie z naszym zespołem w sprawie oferty, wystarczy, otrzymasz gotówkę za swój pojazd! Możesz wykorzystać tę kwotę na zakup nowego pojazdu w naszym skupie, ale oczywiście nie masz obowiązku kupowania od nas podczas sprzedaży pojazdu. To jest takie proste! Jeśli potrzebujesz ładnego i wygodnego sposobu na sprzedaż swojego pojazdu, wybierz nasz skup aut Nowa Sól!

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Dojedziemy do Ciebie w ekspresowym tempie

Chcieliśmy zaoferować naszym klientom łatwiejszy, bardziej przyjazny i sprawiedliwy sposób sprzedaży starego samochodu, niezależnie od jego stanu i wieku. Zespół MS Auto Car składa się z profesjonalistów branży motoryzacyjnej, z łącznym doświadczeniem wynoszącym kilkanaście lat!
Nasza strona internetowa została opracowana z myślą o naszych klientach zarówno starych jak i nowych. Jesteśmy zawsze pod ręką, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości, które możesz mieć, więc nie wahaj się podnieść telefonu i skontaktować z nami w temacie sprzedaży samochodu. Wrócimy do Ciebie z informacją zwrotną tak szybko, jak to możliwe. Więc zacznij już teraz, wprowadzając dane swojego auta i szczegóły na naszej stronie internetowej!

Jak przebiega skup aut w Nowa Sól?

Wystarczy, że wpiszesz numer rejestracyjny pojazdu i przebieg, dołączysz kilka zdjęć, a my wyślemy Ci wycenę Twojego starego samochodu natychmiast i za darmo. Zapewniamy bezproblemowy sposób, aby szybko i skutecznie sprzedać stary samochód. W ciągu kilku godzin możesz sprzedać swój samochód i mieć gotówkę w rękach lub w banku, więc sprzedaj stary samochód z naszej strony za gotówkę, teraz! Przyjedziemy zawsze na czas. Wycena Twojego samochodu jest oparta na informacjach, które podajesz nam za pośrednictwem tej strony internetowej i rozmowy telefonicznej. Dokładnych oględzin dokonujemy na żywo.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup aut w Nowej Soli

Jak sprzedać stary samochód za gotówkę w …?

KROK 1: Podaj szczegóły o swoim aucie
Pierwszym krokiem jest wprowadzenie danych o pojeździe.

KROK 2: Zaakceptuj naszą ofertę
Informacje o Twoim pojeździe są przetwarzane niemalże natychmiast i otrzymasz natychmiastową ofertę online za swój samochód. Jest ona obliczana przez doświadczonego pracownika, co pozwala dokonać kalkulacji w oparciu o konkretne dane samochodu, a nie tylko automatyczną, ogólną cenę.

KROK 3: Szybka płatność
Najszybszym sposobem zapłaty jest oczywiście gotówka. Możemy również zapłacić Ci za pomocą elektronicznego przelewu z naszego konta na Twoje. Nie ma żadnych opłat za tę usługę, a przelewu dokonujemy w czasie, gdy nasz kierowca jest pod Twoim adresem.

KROK 4: Bezpieczeństwo
Przy sprzedaży starego samochodu online, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Warto zwrócić uwagę na to, że nie poprosimy Cię o wydanie samochodu, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z transakcji.

KROK 5: Odbierzemy Twój samochód ZA DARMO!
Nasza wyjątkowa usługa płatności i odbioru jest czymś, co nasi klienci konsekwentnie mówią nam, że oceniają szczególnie wysoko. Po pierwsze, jest ona bezpłatna. Co więcej, to Ty wybierasz najdogodniejsze miejsce odbioru samochodu, czy to w Twoim domu, miejscu pracy, czy w innym miejscu. Proces sprzedaży trwa od 15 do 30 minut. Możemy zorganizować rozliczenie wszelkich zaległości finansowych związanych z Twoim starym samochodem.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *