Zadzwoń: 796725720

MS AUTO CAR prowadzi skup aut na terenie miasta Kościan. To tutaj odkupujemy samochody za gotówkę w każdym stanie. Naszym wielkim atutem jest Szybkość oraz uczciwość dzięki czemu mamy szereg stałych klientów współpracujących z naszą firmą. Cieszymy się że to właśnie w Kościanie mamy tak dużą frekwencje kupowanych samochodów używanych. Czas to ważny element transakcji dlatego my go nie marnujemy i po rozmowie telefonicznej umawiamy się pod wskazany adres na oględziny. Nasz specjalista który wyceni samochód posiada wszystkie dokumenty niezbędne do wyrejestrowania samochodu czy też wypowiedzenia polisy OC/AC. W przypadku dokonania transakcji gotówka za auto wypłacana jest na miejscu. Nie trać pieniędzy na wystawianie auta w Internecie u Nas to nic nie kosztuje. Zapraszamy do kontaktu.

Skup aut Kościan

Skupy samochodów to wręcz idealne miejsca dla osób, które zamierzają szybko, sprawnie i przede wszystkim za satysfakcjonujące pieniądze sprzedaż swój własny pojazd osobowy. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem rozpoczęliśmy działać także na terenie Kościana. Jeśli interesuje Cię skup aut Kościan i szukasz sposobu na sprzedaż swojego samochodu używanego, nieważne w jakim stanie się znajduje to nie mogłeś trafić lepiej! Cechy, które nas wyróżniają to między innymi:
wycena nawet w ten sam dzień,
dokładne, bezpłatne oględziny pojazdu,
gotówka do ręki,
możliwość wypowiedzenia obowiązującego ubezpieczenia i zwrot pozostałych środków.

Te i więcej zalet sprawiają, że klienci z Kościana coraz częściej interesują się sprzedażą samochodów właśnie u nas. Jest to rozwiązanie znacznie łatwiejsze niż samodzielna sprzedaż samochodu.

Skup samochodów w Kościanie – jak sprzedać auto?

Procedury jeśli chodzi o sprzedaż samochodów w Kościanie są bardzo proste i przyjemne dla każdego kierowcy. Zważając na to, że nasi pracownicy często przyjeżdżają jeszcze w ten sam dzień, można powiedzieć, że jest to dla Ciebie najbardziej elastyczne rozwiązanie. Dopasujemy się do Twojego harmonogramu i zrobimy wszystko, abyś był zadowolony z przebiegu transakcji. Skup aut Kościan to nasza specjalność, dlatego potrafimy zadbać o każdego klienta i wycenić samochód na podstawie jego faktycznego stanu. Jeśli jesteś z Kościana i okolic śmiało skontaktuj się z nami przez formularz, czy dzwoniąc pod wskazany numer!

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *

  Twój email *

  Numer telefonu

  Marka auta *

  Model auta *

  Rok produkcji *

  Przebieg *

  Silnik *

  Uszkodzony *

  Dodatkowe informacje

  Zdjęcie *