Zadzwoń: 796725720

Poszukując najszybszego sposobu na sprzedaż swojego samochodu osobowego niewątpliwie sprawdzałeś wszystkie możliwe rozwiązania. Jednym z nich, najczęściej wybieranym przez właścicieli pojazdów używanych jest oddanie auta do skupu samochodów osobowych. Skoro trafiłeś na naszą stronę, świetnie się składa! Mamy dla Ciebie szereg udogodnień, które pokażemy Tobie przy sprzedaży samochodu. Nasza firma MS Auto Car zajmuje się skupem samochodów w każdym stanie technicznym, każdego modelu powyżej rocznika 2001.

Za darmo wycenimy Twoje auto!
Zadzwoń: 796725720

Skup samochodów Wschowa – postaw na profesjonalistów

Ilekroć dochodzi do transakcji kupna-sprzedaży samochodu osobowego, tylekroć pokazujemy na każdym kroku nasze profesjonalne podejście do klienta i jego potrzeb. Jeśli jesteś w gronie posiadaczy starszego samochodu osobowego i nie masz czasu na samodzielną sprzedaż, która nierzadko bywa stresująca, postaw na naszą firmę. Pomożemy Tobie dopełnić wszystkich niezbędnych formalności związanych ze sprzedażą samochodu. Przerejestrujemy auto i wypowiemy Twoje ubezpieczenie OC/AC, a Ty otrzymasz zwrot proporcjonalnie do pozostałego okresu ubezpieczenia auta.

Sprzedaj samochód bez wysiłku

Posiadanie samochodu z usterkami może być problemem przy sprzedaży jeśli zdecydujesz się wybrać drogę wystawiania auta na sprzedaż na rynku wtórnym. W przypadku współpracy z naszym skupem samochodów oszczędzasz czas! Otrzymujesz wycenę już podczas pierwszego spotkania. Po akceptacji ustalonej kwoty, która zaproponowana będzie na podstawie szczegółowych oględzin i sprawdzenia faktycznego stanu pojazdu otrzymasz gotówkę do ręki. Sprzedaż auta nigdy nie była łatwiejsza! Gwarantujemy minimum formalności i maksimum korzyści niezależnie od tego jakie auto posiadasz. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania przed samą sprzedażą, abyś czuł się komfortowo i przede wszystkim był usatysfakcjonowany z obustronnej współpracy. Nasz skup samochodów działający na terenie miasta Wschowa to tylko jeden z wielu punktów, do których możesz się udać, aby w końcu sprzedaż swoje stare auto i szybko wymienić je na nowszy model!