Skup aut sprawnych - Darmowa Wycena
Jakość to podstawa, dlatego oferujemy naszym klientom:
doświadczenie i wiedzę
profesjonalną obsługę
szybki czas realizacji każdego zlecenia
wykwalifikowanych pracowników
najlepsze ceny
100% niezbędnej dokumentacji
DZIAŁAMY NA TERENIE WIELKOPOLSKI ORAZ CAŁEGO KRAJU

Jeśli, odwiedzając skup aut w dowolnym miejscu w Poznaniu lub Wielkopolsce, stwierdzasz, że oferowane kwoty nie spełniają Twoich oczekiwań, skontaktuj się z nami. Oferujemy rzetelną i uczciwą wycenę, a nasz skup aut to gwarancja gotówki wypłacanej od ręki. Zapewniamy także dojazd do klienta i kompleksową realizację transakcji w miejscu Twojego zamieszkania.
Jeżeli mają Państwo samochód który nie nadaje się do dalszej eksploatacji lub po prostu chcą się Państwo go pozbyć – jak najbardziej nasza Firma odkupi taki pojazd. Po kontakcie z nami, docieramy bardzo szybko pod wskazany adres.

NAJLEPSZE CENY W POLSCE!

Wspomnianą wcześniej zaletą naszej firmy jest fakt, że posiadamy własną lawetę oraz pomoc drogową 24 h. Stanowi to ułatwienie w skupowaniu pojazdów uszkodzonych, nie jeżdżących lub bez polis OC. Do Państwa przyjeżdżamy z wszystkimi dokumentami które są potrzebne do sprzedaży pojazdu, od ręki wystawiamy umowę, fakturę oraz uzgodnioną Kwotę za pojazd.
Wszystko jest załatwiane jak najbardziej legalnie i profesjonalnie. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą pełną ofertą pojazdów, gdyż jest możliwość zamiany, dopłat czy też po prostu zakupu pojazdu z naszej oferty.
Jeśli więc chcesz sprzedać szybko i profesjonalnie samochód – kontaktuj się z nami. Zaoszczędzisz sobie pieniędzy oraz czasu.
Pamiętaj, że wycena i dojazd do klienta jest zupełnie darmowy a pieniądze i umowa są wypłacane od ręki.