Zadzwoń: 796725720

Nasza firma zajmuje się skupem aut używanych. Głównym obszarem naszego działania jest Wielkopolska a w niej Opalenica. Skupujemy samochody każdej marki nie zależne od stanu, co daje nam przewagę nad konkurencją. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku motoryzacji możemy zapewnić Państwu rzetelność oraz uczciwość w dokonywaniu transakcji. Każda transakcja rozpatrywana jest indywidualnie dlatego też kwoty wypłacane za samochody powinny zadawalać obie strony. Jeżeli posiadasz samochód na sprzedaż a nie wiesz jak się do tego zabrać czy też nie chcesz ponosić żadnych kosztów na wystawianie go do Internetu lub też tracić czas na pokazywanie go nietrafnym i niezdecydowanym klientom skontaktuj się z naszą firmą a my go od Ciebie odkupimy.

Poszukujesz możliwości na sprzedaż własnego samochodu osobowego? Nie mogłeś trafić lepiej! Nasza firma MS Auto Car zajmuje się profesjonalnym skupem samochodów w Opalenicy, ale i nie tylko. Jeśli posiadasz samochód osobowy od rocznika 2001 możesz z powodzeniem umówić się na spotkanie z naszym pracownikiem. Gwarantujemy szybki dojazd pod wskazany przez Ciebie adres, bezpłatną wycenę, a wszystkie formalności pozostają po naszej stronie.
Skup aut Opalenica – wybierz firmę z doświadczeniem
Zdajemy sobie sprawę z tego, jak problematyczna może być sprzedaż własnego samochodu osobowego przez portale ogłoszeniowe. Jest to często podyktowane doświadczeniem znajomych czy rodziny. Dlatego mamy dla Ciebie najbardziej dogodne rozwiązanie umożliwiające szybką sprzedaż samochodu! Wybierz skup aut Opalenica jeśli chcesz sprzedać samochód za gotówkę. Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne stawki na rynku oraz profesjonalną obsługę na każdym etapie transakcji. Wypełnij formularz kontaktowy dostępny na stronie naszego skupu samochodów w Opalenicy, bądź chwyć za telefon i ustal z naszym pracownikiem najbardziej dogodny dla Ciebie termin. Zachęcamy do kontaktu z naszym skupem aut w Opalenicy wszystkie osoby, które zainteresowane są sprzedażą samochodu osobowego w dowolnym stanie technicznym. Wybierz firmę z doświadczeniem i postaw na kompleksowe załatwienie całej transakcji. Nasz skup aut w Opalenicy pozwoli Tobie sprzedać auto osobowe na własnych warunkach. Wypowiadamy również polisę ubezpieczeniową i przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty.

Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
a my wycenimy je za darmo!

  Twoje imię *
  Twój email *
  Numer telefonu
  Marka auta *
  Model auta *
  Rok produkcji *
  Przebieg *
  Silnik *
  Uszkodzony *
  Dodatkowe informacje
  Zdjęcia * możesz dodać kilka zdjęć