20 Marzec
Jak możemy pomóc w sprzedaży Twojego samochodu?

Przed sprzedażą samochodu należy zawsze sprawdzić jego wartość końcową. Możesz wybierać między opcjami bezpłatnymi i bezpłatnymi, a także dokładnymi i mniej dokładnymi recenzjami samochodów, które można bez przeszkód znaleźć w internecie. Istnieją również obliczenia wartości samochodu, które możesz wykonać samodzielnie. W przypadku sprzedaży auta do skupu samochodów możesz z kolei liczyć na profesjonalną pomoc specjalisty.

Białe Samochody Mercedes Benz

Sprzedaż auta prywatnie a w skupie samochodów osobowych

Niezależnie od tego, czy jeździsz benzyną czy na olej napędowy, czy jesteś dojeżdżającym tylko do pracy, czy hobbystą motoryzacyjnym, wszystko to może mieć wpływ na wartość samochodu, jaką możesz wynegocjować. Aby ustalić realistyczną cenę sprzedaży samochodu, sensowne jest nie tylko oszacowanie wartości samochodu, ale także określenie jego dokładnej wartości. Najlepiej robić to wcześnie, a nie tylko wtedy, gdy już jesteś na etapie negocjacji. W sieci na przykład możesz znaleźć różne informacje o stanie pojazdu podobnego do Twojego, jak i zapoznać się z cenami.

Najpierw możesz uzyskać wgląd w zakres aktualnych cen samochodów, porównując ceny na internetowych portalach, bądź rozglądając się po skupach samochodów i sprawdzając gdzie możesz otrzymać więcej. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć kilka ogłoszeń, które reklamują ten sam model samochodu, który chcesz sprzedać. Znajdź średnią cenę oferty, dzieląc ceny przez liczbę ofert.

Inną opcją ustalenia przybliżonej wartości samochodu, który podlega opłacie, jest zapoznanie się z bazą danych EUROTAX lub szczegółowym raportem cen samochodów używanych w Twojej klasie. Najczęściej pokazują aktualną średnią cenę detaliczną pojazdu.

Białe Sportowe Coupe

Ponadto możesz dokładnie określić wartość swojego samochodu u dealera samochodowego, oczywiście za odpowiednią opłatą. Firmy te często wydadzą certyfikat, który wzbudzi zaufanie podczas sprzedaży samochodu. Z drugiej strony nasz skup samochodów osobowych w Poznaniu oferuje bezpłatną opcję oceny samochodu. Możesz skorzystać z naszego prostego procesu, nawet jeśli ostatecznie chcesz sprzedać auto bez korzystania z naszych usług

Przede wszystkim bezpłatnie obliczymy średnią wartość rynkową Twojego pojazdu w ramach wyceny online. Tuż po przesłaniu przez Ciebie formularza kontaktowego. Wystarczy jak wprowadzisz brakujące informacje o pojeździe i prześlesz kilka prostych zdjęć. Nasi eksperci ocenią Twój pojazd online na podstawie Twoich informacji, które prześlesz, a następnie prześlą Ci ostateczną cenę sprzedaży. Później to kwestia kilku godzin aż umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie momencie i terminie.

Czyszczenie i naprawy – to coś o co musisz zadbać sprzedając auto prywatnie

Liczy się pierwsze wrażenie! Dotyczy to również sprzedaży samochodów, zwłaszcza jeśli chcesz szybko pozbyć się samochodu. Ponadto używane samochody, które wyglądają na bardzo czyste i dobrze utrzymane, często osiągają wyższą cenę niż te, które są lepsze technicznie, ale wyglądają gorzej. Rzeczywiście, potencjalni nabywcy będą pod wrażeniem doskonale wyczyszczonego samochodu i chętniej wydadzą więcej pieniędzy, rzadziej chcąc negocjować warunki. Dotyczy to nawet profesjonalistów czyli osób reprezentujących komisy samochodowe. Oni również są pod wrażeniem i mogą chcieć szybko kupić swój samochód. Dlatego należy dołożyć wszelkich starań, aby dokładnie wyczyścić samochód. Obejmuje to czyszczenie pojazdu zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

Darmowe zdjęcie z galerii z architektura, auto, automatyczny

Jeśli chcesz zaoszczędzić ten czas, najlepiej skorzystać z usług profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem samochodów. Wyspecjalizowane firmy potrafią wyczyścić Twój samochód znacznie dokładniej niż Ty .Firma sprzątająca posiada również odpowiednie środki czyszczące, które musiałbyś najpierw zdobyć. Szczególnie przydatne może być umycie silnika, aby używany samochód od wewnątrz wyglądał jak nowy.

Przed sprzedażą samochodu należy również sprawdzić poziom oleju i pozostałych płynów. Wskazana jest również naprawa wszystkich lamp i sprawdzenie ciśnienia powietrza w oponach. Jak więc widać sprzedaż samochodu osobowego jest nie lada wyzwaniem. Bardzo często trzeba więc zapoznać się z różnymi możliwościami i faktycznie sprawdzić, czy nie lepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszych usług. Prowadzimy profesjonalnie skup samochodów osobowych w najlepszych warunkach, na jakie możesz sobie pozwolić w momencie sprzedaży swojego pojazdu. Znamy się na swojej pracy, dlatego też możesz oczekiwać pełnego profesjonalizmu i zaangażowania z naszej strony. Postaw na naszą firmę i ciesz się indywidualnym podejściem i profesjonalizmem, którego na pewno doświadczysz jeśli zdecydujesz się na sprzedaż auta właśnie nam.