Skup samochodów Mosina

auto-1506936_1280Dzisiejsze czasy sprawiły, że na rynku funkcjonuje bardzo dużo ofert sprzedaży samochodów. Jeśli Ty również masz potrzebę sprzedaży swojego auta, tu zaczynają się problemy: wystawiasz je na przeróżnych portalach motoryzacyjnych, dajesz ogłoszenie w gazecie, wstawiasz do komisu i… czekasz długo na efekty. Wystarczy jednak skorzystać z profesjonalnej firmy zajmującej się skupem i sprzedażą samochodów na terenie Mosiny. Pomimo że jesteśmy z Poznania, od lat funkcjonujemy w Waszym mieście.

 

Przejdźmy zatem do szczegółów:

  • dzwonisz do nas, umawiamy się na niezobowiązującą wizytę i przyjeżdżamy do Ciebie lawetą.
  • dokonujemy oględzin samochodu, sporządzamy wycenę i jeśli cena satysfakcjonuje Ciebie i nas, to znaczy, że doszliśmy do porozumienia.
  • Teraz pozostaje nam tylko sporządzić stosowne dokumenty i najważniejsze – płacimy Ci od ręki gotówką. W ciągu jednego dnia sprzedałeś auto i już możesz rozglądać się za innym, w dużo lepszym stanie technicznym.

Skup aut Mosina

W sieci jest dużo ofert sprzedaży samochodów, ale możesz również skorzystać z naszej propozycji: oprócz skupu aut prowadzimy bowiem sprzedaż pojazdów używanych. Nasza oferta obejmuje wiele modeli w doskonałym stanie i w atrakcyjnych cenach. Masz zatem możliwość wyboru i z pewnością znajdziesz odpowiedni dla Ciebie i rodziny samochód. W tym przypadku możemy mówić o zamianie: ustaloną cenę Twojego starego auta wliczamy do rozliczeń, a Ty uregulujesz ewentualną różnicę. Oprócz proponowanego skupu i sprzedaży samochodów sprawnych technicznie oferujemy ponadto:

  • skup samochodów używanych niezależnie od marki nienadających się do ruchu drogowego np. uszkodzonych i powypadkowych,
  • złomowanie pojazdów (wystawiamy stosowne zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania auta i zakończenia ubezpieczenia OC),
  • usługi w zakresie Pomocy Drogowej czynnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z wykorzystaniem specjalistycznej autolawety i pomocą naszych doświadczonych pracowników, zapewniając tym samym profesjonalne i bezpieczne holowanie samochodu z miejsca awarii lub wypadku.

Mosina

Chcesz sprzedać lub kupić samochód? Wypełnij poniższy formularz:

Dane kontaktowe

MS Auto Car
+48 796-725-720
+48 797-797-764
msautocar1@gmail.com
NIP: 782-249-63-73