Zadzwoń: 796725720

SKUP AUT I SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW POZNAŃ

Chcesz szybko sprzedać swój stary samochód za rozsądne pieniądze? Skup aut może przyjąć praktycznie każdy pojazd z rynku, oferując sprawne działanie, uczciwość i konkurencyjne ceny wykupu.
Przyjmujemy oczywiście samochody osobowe, terenowe, dostawcze czy ciężarowe, ale także i:

 • auta pochodzące z leasingu,
 • samochody niesprawne,
 • auta powypadkowe w każdym stanie,
 • niezarejestrowane, bez przeglądu lub ważnej polisy OC.
 • Zapewniamy atrakcyjne stawki za odkup pojazdów w Poznaniu. Zależnie od stanu technicznego, wieku czy przebiegu oferujemy ceny rozpoczynające się od kilkuset złotych, a kończące nawet na 100 000 zł. Wybierając nasz skup samochodów, mogą Państwo sprzedać auto mające nie więcej jak 15 lat, a pojazd starszy oddać nam do złomowania.

  Szybkość działania naszego skupu samochodowego to także nieskomplikowana procedura. Po zgłoszeniu nasz specjalista dokładnie oceni stan pojazdu, zaproponuje cenę, którą będzie można negocjować, a po zaakceptowaniu warunków podpisze ze sprzedającym umowę i wręczy gotówkę do ręki.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Profesjonalny skup aut, który ma swoją siedzibę na terenie Poznania, to możliwość szybkiego i bezproblemowego sprzedania auta w każdym stanie. Pełne umowy kupna-sprzedaży gwarantują bezproblemowe wyrejestrowanie samochodu. Prowadząc skup pojazdów obsługujemy również Klientów z okolicznych miejscowości, gwarantując ekspresowy dojazd:

 • Poznań – 30 min,
 • Gniezno – 60 min,
 • Jarocin – 80 min,
 • Luboń – 30 min,
 • Mosina – 50 min,
 • Murowana Goślina – 50 min,
 • Pniewy – 60 min,
 • Pobiedziska – 40 min,
 • Swarzędz – 40 min,
 • Września – 70 min,
 • Środa Wielkopolska – 50 min.
 • Jakie marki samochodów kupujemy?

  MS Auto Car prowadzi skup aut wielu marek. Przyjmujemy samochody niemal wszystkich dostępnych w naszym kraju i Europie producentów w tym m.in.:

  Alfa Romeo, Abarth, Audi, Ariel, Aston Martin, BMW, Bentley, Bugatti, Barabus, Brilliance, Buick, Chevrolet, Cadillac, Chrysler, Caterham, Citroën, Daewoo, Daimler, Dacia, Dodge, DeLorean, Fiat, Ferrari, Ford, GAZ, Hyundai, Holden, Honda, Infinity, Jaguar, Jeep, Kia, Koenigsegg, Lancia, Lotus, Lamborghini, Lincoln, Land Rover, Łada, Mazda, Maserati, McLaren, Mercedes, MG, Moskwicz, Nissan, Opel, Porsche, Peugeot, Pagani, Proton, Renault, Rover, Rolls-Royce, Seat, Saab, Škoda, Smart, Suzuki, SsangYong, Toyota, Talbot, Volkswagen, Vauxhall, Volvo.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Poznań

  Miasto: Poznań
  Województwo: wielkopolskie
  Powiat: miasto na prawach powiatu
  Aglomeracja: poznańska
  Powierzchnia: 261,91 km2
  Populacja: 541 561
  Strefa numeracyjna: (+48) 61
  Kod pocztowy: od 60-001 do 61-890
  Tablice rejestracyjne: PO, PY

  Sprzedaj samochód w Poznaniu i okolicach
  Jeśli zainteresowałeś się możliwościami sprzedaży własnego samochodu osobowego jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z naszą firmą. Nasz skup aut oferuje liczne możliwości kontaktu – możesz odezwać się do nas wypełniając formularz kontaktowy, przesyłając wiadomość e-mail, bądź telefonicznie. Podaj nam szczegóły dotyczące wyposażenia i stanu Twojego auta. Następnie prześlij kilka zdjęć swojego samochodu i otrzymaj propozycję cenową e-mailem, nie wychodząc z domu. Ty decydujesz, czy chcesz sprzedawać, czy nie. Następnie po prostu umów się online na wizytę w wybranym oddziale. Na miejscu finalizujemy całą transakcję.

  Za darmo wycenimy Twoje auto!
  Zadzwoń: 796725720

  Korzyści sprzedaży auta w skupie
  Oferujemy najprostsze rozwiązanie do sprzedaży używanych samochodów. Ponieważ mamy odpowiednie doświadczenie przy sprzedaży aut i znamy się świetnie na branży motoryzacyjnej. Zalety sprzedaży samochodu w naszym skupie to między innymi możliwość skupu większości samochodów i to wszystko w miejscu, które wskażesz. Uzyskasz ostateczną cenę sprzedaży bezpośrednio online. Natychmiastowe przekazanie propozycji ceny zakupu, a także bezpłatne wyrejestrowanie, w tym potwierdzenie wyrejestrowania. Wycena stanu pojazdu jest w 100% bezpłatna usługa. Dzięki naszej firmie możesz teraz łatwo sprzedać swój samochód z domu. Aby to zrobić, po prostu podaj nam markę, model i kilka innych informacji o swoim pojeździe online. Otrzymasz wtedy naszą wycenę na swój samochód. Jednak nie jest to ostateczna cena sprzedaży. Cena, jaką możemy Tobie finalnie zaproponować zostanie przedstawiona po oględzinach, które przeprowadzone zostaną na miejscu.

  Wyślij nam informacje i zdjęcie auta,
  a my wycenimy je za darmo!

   Twoje imię *
   Twój email *
   Numer telefonu
   Marka auta *
   Model auta *
   Rok produkcji *
   Przebieg *
   Silnik *
   Uszkodzony *
   Dodatkowe informacje
   Zdjęcie *