Skup samochodów Murowana Goślina

Masz już dość marudnych klientów? Dałeś mnóstwo ogłoszeń i nikt nie chce kupić od Ciebie samochodu? Nie dziw się, w obecnej sytuacji, kiedy na rynku jest wielu oferentów, będziesz miał z tym problem. Tak jest w każdej miejscowości i Murowana Goślina nie jest tu wyjątkiem. Z pewnością skorzystanie z profesjonalnej firmy zajmującej się skupem aut będzie rozsądnym wyborem. Nie dość, że nie musisz specjalnie przygotowywać pojazdu do sprzedaży, to jeszcze przedstawiciele handlowi sami do Ciebie przyjadą, na miejscu ocenią stan techniczny, dokonają wyceny i zapłacą gotówką od ręki. Taka jest właśnie nasza oferta. Jeśli cena samochodu satysfakcjonuje Cię i nas, to znaczy, że finalizujemy transakcję i masz gotówkę od razu. Zawsze działamy profesjonalnie i wszelkie niezbędne dokumenty przygotowujemy pod kątem przepisów obowiązującego prawa. Ponadto odbiór samochodu to nasz problem, ponieważ do każdego klienta przyjeżdżamy lawetą.

Skup aut Murowana Goślina

W ramach oferty skupu samochodów w Murowanej Goślinie odkupujemy zarówno auta sprawne, jak i nienadające się do poruszania po drogach, w tym powypadkowe. Do każdego zgłoszenia wybieramy się lawetą i ewentualny odbiór pojazdu uszkodzonego nie jest dla nas problemem. Nasze usługi są nie tylko szybkie i sprawne, ale również wyjątkowo bezpieczne. Obok oferty odkupu samochodów proponujemy również:

  • sprzedaż samochodów z naszej oferty (bogaty wybór marek i modeli),
  • zamianę aut według kryteriów: oddajesz nam swój pojazd (po zaakceptowanej wycenie), wybierasz model z naszej oferty, uiszczasz ewentualną różnicę,
  • usługę w zakresie Pomocy Drogowej czynnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu z wykorzystaniem specjalistycznej autolawety i pomocy doświadczonych pracowników,
  • złomowanie pojazdów (wystawiamy stosowne zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania auta i zakończenia ubezpieczenia OC).

Murowana Goślina

Chcesz sprzedać lub kupić samochód? Wypełnij poniższy formularz:

Dane kontaktowe

MS Auto Car
+48 796-725-720
+48 797-797-764
msautocar1@gmail.com
NIP: 782-249-63-73