Skup samochodów Luboń

Zdarzyła Ci się awaria, miałeś stłuczkę, a samochód nie nadaje się do dalszej jazdy? Zadzwoń, natychmiast wyślemy swoją Pomoc Drogową. W naszej firmie Pomoc Drogowa jest do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Posiadamy siedzibę w Poznaniu, ale to nie problem, ponieważ dojeżdżamy do Lubonia, oferując usługi specjalistyczną autolawetę i doświadczonych pracowników. Masz całkowitą pewność profesjonalnego i bezpiecznego holowania samochodu z miejsca awarii lub wypadku. W przypadku dużych uszkodzeń pojazdu i perspektywy sporych wydatków na naprawę oraz usługi warsztatowe warto zastanowić się nad sprzedażą auta. Na miejscu możemy ocenić jego stan, dokonać wyceny korzystnej dla obu stron i co najważniejsze wypłacić od ręki gotówkę. Wiedz, że jako firma prowadząca skup samochodów powypadkowych zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji niezależnie od wyniku rozmów i nawet wtedy, gdy zdecydujesz się na sprzedaż auta w późniejszym terminie.

Skup aut Luboń

Jako profesjonalna firma zajmująca się skupem aut na terenie Lubonia proponujemy sprzedaż wielu modeli samochodów używanych w bardzo dobrym stanie technicznym i w atrakcyjnych cenach. Warto w tym przypadku powiązać sprzedaż swojego auta z zakupem pojazdu z naszej oferty. Nazywamy to po prostu zamianą polegającą na wycenie Twojego samochodu i jej akceptacji. Wybierasz odpowiadający Ci model wraz z ceną i wpłacasz tylko ewentualną różnicę. Dedykowana prywatnym właścicielom i firmom oferta to między innymi:

  • skup samochodów używanych niezależnie od marki, w pełni sprawnych oraz nienadających się do ruchu drogowego np. powypadkowych,
  • sprzedaż samochodów z naszej oferty,
  • możliwość dojazdu lawetą do siedziby lub domu klienta na terenie Lubonia z gwarancją pełnej finalizacji transakcji na miejscu,
  • złomowanie pojazdów (wystawiamy stosowne zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania auta i zakończenia ubezpieczenia OC).

Luboń

Chcesz sprzedać lub kupić samochód? Wypełnij poniższy formularz:

Dane kontaktowe

MS Auto Car
+48 796-725-720
+48 797-797-764
msautocar1@gmail.com
NIP: 782-249-63-73