Skup samochodów Jarocin

Częste niedomagania samochodu? Coraz większe wydatki na części i usługi warsztatowe? To znak, że musisz pomyśleć o zmianie samochodu. Mamy dla Ciebie propozycję: przyjedziemy do Twojego domu w Jarocinie lawetą, bez zobowiązań, dokonamy wyceny auta – Ty sam zdecydujesz czy jest odpowiednia – jeśli tak, podpiszemy umowę i wypłacimy od razu ustaloną kwotę gotówki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Oczywiście jest to rozwiązanie, z którego nie musisz skorzystać, ale wiedz, że jesteśmy w pełni profesjonalną firmą zajmującą się skupem samochodów w Jarocinie, choć swoją siedzibę mamy w Poznaniu. Oprócz prowadzonego skupu aut posiadamy w swojej ofercie wiele modeli samochodów używanych w atrakcyjnych cenach. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a ewentualną różnicę dopłacisz.

Skup aut Jarocin

Na terenie Jarocina od lat zajmujemy się skupem i sprzedażą samochodów, oferując dogodne warunki transakcji. Zawsze profesjonalnie podchodzimy do każdego klienta niezależnie od tego, czy jest osobą prywatną, czy też reprezentuje firmę posiadającą pojazdy służbowe lub całą flotę samochodów. Dla nas wszyscy jesteście ważni i staramy się do każdej sytuacji i wynikającej z niej ewentualnej transakcji podchodzić w sposób indywidualny. W ramach naszej oferty funkcjonują również inne propozycje:

  • skup samochodów w pełni sprawnych oraz powypadkowych niezależnie od marki,
  • złomowanie pojazdów (wystawiamy stosowne zaświadczenia, które są podstawą do wyrejestrowania auta i zakończenia ubezpieczenia OC),
  • usługi w zakresie Pomocy Drogowej czynnej 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W ramach Pomocy Drogowej oferujemy usługi doświadczonych pracowników wraz ze specjalistyczną autolawetą, zapewniając profesjonalne i bezpieczne holowanie samochodu z miejsca awarii lub wypadku.

Jarocin

Chcesz sprzedać lub kupić samochód? Wypełnij poniższy formularz:

Dane kontaktowe

MS Auto Car
+48 796-725-720
+48 797-797-764
msautocar1@gmail.com
NIP: 782-249-63-73